Mężczyzna znalazł w górach 2 malutkie dziwaczne żyjątka. Ludzie, widząc, co z nich wyrosło są przerażeni

Mężczyzna uratował im życie
viralstar.se
Reklama
Wstecz

1 z 21

Dalej

Mężczyzna uratował im życie

Mężczyzna był zaskoczony swoim znaleziskiem, nie mógł jednak przejść obok dziwnych zwierzątek obojętnie. Okoliczności, w jakich je znalazł, oraz to, co się potem z nimi stało, rozrywają serca i wzruszają do łez.

Mężczyzna uwielbiał w wolnym czasie chodzić po górach. Przyjemność dawało mu poznawanie nowych szlaków i opracowywanie kolejnych ścieżek bogatych w punkty widokowe. Pewnego dnia jedna z jego przechadzek zakończyła się dość niespodziewanie.

Casey Anderson wędrował po górach, kiedy między drzewami dojrzał ogromne, brunatne skupisko sierści. Powoli i ostrożnie starał się odgadnąć, co to jest. Niestety okazało się, była to martwa niedźwiedzica. Przy jej zimnym już boku piszczały dwa małe zwierzątka. Ich krótka sierść i nieotwarte do końca oczy wskazywały na to, że to nowo narodzone niedźwiedziątka. Musiał je uratować.

Mężczyzna na co dzień pracuje jako przyrodnik, prezenter telewizyjny, trener zwierząt i pełni funkcję producenta wykonawczego dla National Geographic. Nie była mu obojętna krzywda maluchów, dlatego postanowił oddać je w ręce ludzi, którzy odpowiednio się nimi zajmą. Jeden z dwójki niedźwiadków jednak niestety zdechł, zanim jeszcze trafił do specjalnego rezerwatu. Drugi z ocalałych drapieżników nie mógł sobie poradzić na łonie natury z pomocą pracowników. Casey zdecydował się zabrać niedźwiedzia do swojego domu.

Futrzak otrzymał imię Brutus i na dobre odnalazł się w nowych warunkach. Mężczyzna miał też doskonałe podejście do zwierząt i wiedział, jak zapanować nad niesfornym niedźwiedziem, nie zakłócając jednocześnie jego naturalnego rozwoju. Nie wyobraża sobie teraz, że mógłby na zawsze oddać komuś Brutusa.

Niedźwiedź jest grzeczny, daje się karmić z ręki, liże swojego pana po twarzy, siedzi nawet z gośćmi przy stole przy większych uroczystościach i jest najgrzeczniejszym zwierzęciem, jakie kiedykolwiek widziano. Ludzie są jednak przerażeni, kiedy poznają historię Brutusa i widzą, co z niego wyrosło.

Kliknij "Następna strona" aby zobaczyć, jak wygląda dziś życie Brutusa.

 

Zobacz także:

  1. O 73-letniej babci mówi cały świat. Jej zdjęcia udowadniają, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa
  2. Co mówi o Tobie horoskop indiański? Sprawdź, jakie zwierzę jest Twoim patronem
  3. Książę Karol żył w czworokącie. Była w nim też jego siostra
  4. 10 lat temu były partner oblał jej twarz kwasem. Jej dzisiejszy wygląd odbierze wam mowę

Następna strona