Podeszła do bezdomnego z psem na ulicy. Był umierający, jego ostatnie życzenie całkowicie ją załamało

Autor Klaudia Bochenek - 25 Kwietnia 2020

Bezdomny mężczyzna zwrócił uwagę Jenine-Lacette. Tamten grudniowy dzień we Fresno w USA dawał w kość nawet tym grubo ubranym przechodniom. Na chodniku siedział bezdomny wraz z dużym białym psem, którego próbował ogrzać.

Zobacz także: Spełnia się czarna wizja Jackowskiego. Policja ostrzega, służby nie mają wątpliwości

Mężczyzna próbował bezskutecznie ogrzać nie tylko siebie, ale też swojego psa. Chociaż trzymał go w ramionach i przykrywał cienką narzutą, nic to nie dało. Poza tym było widać, że na twarzy bezdomnego maluje się ogromne cierpienie.

Jenine-Lacette nie mogła na to patrzeć, więc postanowiła pomóc. Podarowała mężczyźnie koc, który zawsze woziła w samochodzie oraz papier toaletowy, a psu podarowała kocią karmę, nic więcej przy sobie nie miała. Rozmowa z właścicielem pieska rozdarła jej serce. W głowie miała już plan działania.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, dlaczego mężczyzna stał się bezdomny. Wiele przykrych sytuacji nałożyło się na siebie, nie mógł już sobie poradzić.

Zobacz także:

  1. Kobieta wygrała konkurs na najpiękniejsze oczy na świecie. Trudno oderwać od nich wzrok, była bezkonkurencyjna
  2. Wystarczy, że zjesz dwa kiwi przed snem. Efekty zaskakują
  3. Co jej się stało? Liszowska opublikowała jedno zdjęcie, fani nadal przecierają oczy
  4. Szklanka soku z selera dziennie daje niesamowite efekty. Przyrządzenie go jest banalnie proste a korzyści nieocenione

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News