Mężczyzna zwany "Żywym Kenem" usunął sztuczny sześciopak. Zdjęcia są przerażające, ostatnie odbiera mowę

Mężczyzna
instagram/Rodrigo Alves
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Żywy Ken

Mężczyzna, który nazywa się Rodrigo Alves, ale szerzej znany jest wszystkim jako "Żywy Ken" znowu postanowił wszystkich zaskoczyć, wykonując kolejny zabieg medycyny estetycznej. Efekty widoczne są gołym okiem. Ken usunął sztuczny sześciopak, który nie tak dawno został mu wszczepiony. 

To była 150 operacja Rodriga Alvesa. Zabieg, na który się zdecydował, nie zmienił w znaczny sposób tego jak wygląda. Tym razem lekarze mieli za zadanie usunięcie sztucznie wszczepionych mięśni znajdujących się na brzuchu, których mężczyzna nie zamierzał osiągnąć, pracując na siłowni, tylko za pomocą skalpela. 

"Żywy Ken" od niemalże 16 lat poddaje się zabiegom, by jak twierdzi, uzyskać idealny wygląd. Mężczyzna nie sprecyzował ani razu w wywiadach, czym jest dla niego "idealny wygląd". Powiedział natomiast, że nie zamierza przestać. Operacje plastyczne, które zmieniają jego wygląd nie znikną z jego życia i nie zamierza się też poddawać presji społeczeństwa, które twierdzi, że z operacji na operację wygląda coraz gorzej. 

- W wieku 36 lat widzę świat inaczej. Ciągle się zmieniam - nie tylko pod względem estetycznym, ale i wewnątrz - przyznał Rodrigo Alves.

Słowa, które wypowiedział znajdują odzwierciedlenie w tym, co obecnie robi ze swoim ciałem. W galerii zostały zaprezentowane jego najnowsze zdjęcia, na ostatnim rozwiązuje się zagadka, dlaczego "Żywy Ken" zrezygnował ze sztucznego sześciopaku. 

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się dlaczego Ken usuwa sześciopak. 

źródło: popularne

Zobacz także:

  1. Mama i córka zapłaciły za operacje plastyczne 270 tys. zł. Zdjęcia ich zeszpeconych twarzy oglądasz na własne ryzyko
  2. 10 zdjęć najlepiej zakamuflowanych kotów. Znaleźć ich nie potrafi niemal nikt
  3. Była zjawiskowo piękna, zazdrosna żona oblała ją spirytusem i podpaliła. W końcu pokazała swoją twarz, zdjęcia mogą być wstrząsem
  4. Niebywałe zdjęcia z dawnych czasów, które wzruszają do łez. Niektóre mogą być wstrząsem, szczególnie dla młodych

Następna strona