Chciał wyglądać jak postać z kreskówki. Wygląd jego ramion przeraża, grozi mu amputacja

Mężczyzna
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Mężczyzna chciał wyglądać jak popularna postać z kreskówki, nie przemyślał jednak do końca swojego planu i tego, jakie może mieć on konsekwencje. Jego ramiona wyglądają teraz przerażająco, na sam widok można mieć ciarki. Kiedy trafił do szpitala, okazało się, że sprawa jest na tyle poważna, że grozi mu amputacja obu rąk. Przedstawiamy tę zatrważającą historię.

Mężczyzna bardzo chciał upodobnić się do swojej ulubionej kreskówkowej postaci, jaką był Papaj. Jego bohater słynął z tego, że miał duże mięśnie, ponieważ uwielbiał jeść szpinak. Młody Rosjanin, Kirill Tereshin postanowił jednak pójść na łatwiznę i wstrzyknąć sobie substancję, dzięki której jego ramiona zaczną wyglądać jak te, które miała wcześniej wspomniana postać z kreskówki.

Tereshin szybko zyskał popularność w internecie dzięki swojemu wyglądowi. Materiał opowiadający o jego oburzająco „spuchniętych” ramionach krążył po sieci, wzbudzając wśród internautów olbrzymią sensację. Jedni ludzie krytykowali, drudzy z kolei podziwiali atletyczną sylwetkę młodego człowieka.

Sława 23-latka nie trwała jednak zbyt długo, a wszystko mogło skończyć się ogromną tragedią, jaką byłaby jego śmierć. Na szczęście w odpowiednim czasie trafił do specjalisty, który zdecydował się mu pomóc, lekarze byli przerażeni jego wyglądem. Twierdzą, że zupełnie nie zdawał sobie sprawy z ogromnej krzywdy, jaką sobie wyrządził. Jego historia jest wstrząsająca, ludzie nie dowierzają, że można być tak lekkomyślnym i wstrzyknąć sobie pod skórę niebezpieczną substancję po to, by wyglądać jak bohater z kreskówki.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy historię Rosjanina, któremu przez głupotę może grozić teraz amputacja obu ramion.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najpiękniejsze fryzury na Sylwestra 2019. Zrobią furorę na każdej imprezie, ciężko oderwać od nich wzrok
2. Nie daj się naciągać! Poznaj 10 podstępnych sposobów, jak sklepy Tobą manipulują
3. Dorosła kobieta wierzy, że jest kotem i cały czas tak się zachowuje. Zdjęcia z jej życia powalają, dwa ostatnie wyglądają absurdalnie
4. 8 snów ma fatalne znaczenie, lepiej ich nie ignorować. Dzięki nim podświadomość wysyła Ci pilne ostrzeżenia
 

Następna strona