Powalają ekstrawagancją czy zwykła głupota? Zrobił tatuaż swojemu kotu

Mężczyzna
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Mężczyzna zapragnął, by jego kot wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo niż dotychczas. Mimo tego, że był łysy i nietypowy, dla mężczyzny to wciąż było za mało. Nie da się ukryć, że przesadzoną ekstrawagancję można po prostu nazwać zwykłą głupotą. Chyba nikt nigdy nie wpadł na głupszy pomysł niż ten, żeby wytatuować kotu klatkę piersiową. Ponadto na swoje usprawiedliwienie dodał, że Bóg tak chciał. Jego skandaliczne zachowanie przyprawia o zawrót głowy.

Mężczyzna swoim pomysłem wywołał ogromną burzę w mediach społecznościowych, ludzie nie szczędzili obraźliwych epitetów kierowanych w jego osobę. Chyba nikt nie spodziewał się, że można wymyślić coś aż tak głupiego.  

Anatolij Loginow mieszka w Czernihowie, mieście położonym w północnej części Ukrainy nad Desną. Jest trenerem i mieszka ze swoją ukochaną oraz ich kotem sfinksem. Para jest absolutnie zakochana w swoim pupilu i dokłada wszelkich starań, by kot opływał w luksusy.

Anatolij odczuwał ogromną potrzebę wyróżnienia się z tłumu. Zaczęła się ona objawiać między innymi chęcią posiadania czegoś unikalnego, co wzbudzi zachwyt otoczenia i podkreśli fakt, że ma on wyjątkowe życie. Wpadł zatem na pomysł, że wytatuuje swojego pupila. Wykonania takiego dzieła, podjął się doświadczony ukraiński tatuażysta, który spełnił zachciankę szalonych właścicieli zwierzaka. Po zdjęciach można wywnioskować, że kot nie był zadowolony, ale nie ma co się dziwić. Tatuowanie boli ludzi, a co dopiero zwierzęta z tak cienką skórą

Kliknij "Następna Strona", żeby zobaczyć jak wyglądał jego tatuaż i jak potoczyła się ta historia. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Różnica między współczesnym pomidorem, a tym z nasion sprzed 150 lat powala. 18 uderzających porównań
2. Przenigdy nie wyrzucaj skorupek po jajkach. Są tak cenne, że byłaby to ogromna strata
3. Zdjęcia są piorunujące. Wszystkie koty z miotu wyglądają jak z innej planety
4. Zrzuciła z siebie ubranie i ruszyła prosto w ogień. Odwaga kobiety zadziwiła wszystkich, niesamowite zdjęcia mówią wszystko
 

Następna strona