Zbliża się do 50, a wygląda jak 20-latek. Niesamowita metamorfoza, trudno odwrócić wzrok

mężczyzna
YouTube/Myprotein
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Ten mężczyzna w krótkim czasie odmłodził się o kilkadziesiąt lat. Przeszedł wielką metamorfozę.

Zazwyczaj mężczyzna do trzydziestego roku życia nie ma problemów z utrzymaniem formy. Póki organizm jest młody, zdrowy wygląd nie wymaga nawet kolosalnych wyrzeczeń. Z czasem jednak należy zmienić swój tryb życia, inaczej ciało zacznie wyglądać coraz gorzej. Ten mężczyzna dobija do 50-ciu lat i jeszcze niedawno prezentował się fatalnie. Metamorfoza, która zajęła mu kilka tygodni, przyniosła efekty niczym photoshop.

Młody mężczyzna przeważnie nie musi poddawać się reżimowi codziennych treningów, żeby utrzymać dobrą kondycję. Wystarczy co jakiś czas wyjść na spacer, pograć z przyjaciółmi w piłkę nożną lub siatkówkę i wszystko pozostaje w normie. Nie przekreśli tego nawet weekendowa impreza, na której nieraz wypija się o jedno piwo za dużo czy wieczór z dziewczyną i jedzenie na dowóz. W końcu nie ogląda się filmu bez pizzy, chińczyka czy kubełka z panierowanymi skrzydełkami. Wszystkie kalorie znikają w tajemniczy sposób.

Z wiekiem jednak mężczyzna traci tę super moc. Każde piwo i weekend spędzony przed telewizorem to dodatkowe fałdki. Brzuch staje się coraz większy i nagle pojawia się problem z zawiązywaniem butów. Doskonale wie o tym bohater naszego artykułu. Ben Jackson zapomniał, że z czasem przychodzi moment, kiedy nad swoim ciałem należy zacząć pracować, zwłaszcza kiedy ma się 45 lat.

Mężczyzna uświadomił sobie jednak, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Postanowił wrócić do formy, chociaż w jego wieku jest to naprawdę bardzo trudne. Nie łatwo jest pokonać swoje niezdrowe nawyki, a organizm nie jest już tak elastyczny, jak w czasach młodości. Mimo wszystko, Ben podjął próbę.

Kliknij "Następna galeria", jeśli chcesz metamorfozę, jaką przeszedł mężczyzna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rosół przygotujesz w 30 minut. Dziecinnie prosty sposób, który smakiem powali wszystkich domowników
  2. Nie wyrzucaj opakowań po jajach. Ich zastosowanie wprawi Cię w osłupienie
  3. Świat okrzyknął je najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie. Dzisiaj są nie do poznania
  4. Była mega gwiazdą, gdy śpiewała w TATU. Operacje plastyczne drastycznie zmieniły jej wygląd, tragiczne skutki

źródło: Webniusy

Następna strona