Stacja benzynowa obiecała darmowe paliwo dla osób tylko w bikini. 9 zdjęć, na których mężczyźni wykazali się niebywałą kreatywnością

Autor Klaudia Bochenek - 16 Listopada 2019

Mężczyzna nie mógł zaprzepaścić życiowej okazji. Pełny bak za darmo - to zdarza się tylko w pięknych snach. Akcja miała miejsce w rzeczywistości, ale nikt nie spodziewał się, że pojawi się tylu panów spełniających warunki darmowego tankowania.

Ceny paliwa niejednego potrafią doprowadzić do białej gorączki. Jednak stacje benzynowe też muszą jakoś zarabiać i przyciągać klientelę na wszelkie sposoby. Oczywistym jest, że pomogą w tym rozsądna cena i dobra jakość, ale niektórzy marketingowcy przechodzą samych siebie.

Właściciele samochodów często wyszukują stacje, gdzie litr jest chociaż kilka groszy tańszy, korzystają z komunikacji miejskiej, niektórzy nawet rzadziej hamują czy wyłączają klimatyzację, by tylko nie tracić paliwa z baku.

Jedna ze stacji paliw w Rosji wyszła naprzeciw swoim markotnym i zniechęconym klientom. Zaoferowali darmowe tankowanie do pełna, jeśli jest się ubranym w bikini - wystarczyło tam podjechać w dany dzień, ale tylko w okienku czasowym trwającym 3 godziny. Być może mieli też nadzieję, że zjawią się głównie panie, by móc nacieszyć oczy ich powabnymi ciałami?

Pracowników stacji benzynowej czekało jednak spore zaskoczenie - przed dystrybutorami wręcz zaroiło się od panów ubranych w stroje kąpielowe. W końcu pełny bak piechotą nie chodzi, więc mężczyźni przyodziali się w plażowe body, dwuczęściowe skąpe stroje, a niektórzy dla dopełnienia całości włożyli nawet szpilki lub sandały na obcasie. Takiego poświęcenia nie widział jeszcze nikt nigdy, a panowie świetnie się bawili. Chętnie pozwalali robić sobie zdjęcia i pozowali z masą zaciekawionych gapiów.

- Za pełny baczek to i na waleta można by tankować - komentują internauci.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszego odważniaka.

Zobacz także:

  1. Goście przecierali oczy. Dziewczynka podeszła pod ołtarz i wywróciła ślub do góry nogami
  2. Jakie imię najlepiej pasuje do dziecka? Wszystko zależy od jego znaku zodiaku
  3. Tak wyglądają córki Katarzyny Figury. Wyrastają na niewyobrażalne piękności, oszałamiające zdjęcia
  4. Malutki chihuahua w ostatniej chwili uratował mu życie. Od tamtej pory jego świat przewrócił się do góry nogami
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News