Na strychu zauważył dziwny sznurek wystający ze ściany. Pociągnął go i zamarł z wrażenia, nie miał pojęcia, jaki sekret został przed nim ukryty

Autor Mateusz Sidorek - 15 Maja 2020

Strych często kojarzy nam się z czymś tajemniczym. Pewien mężczyzna sam dobrze się o tym przekonał. Większość z nas trzyma tam prawdopodobnie skarby z przeszłości w postaci sentymentalnych pamiątek, jednak bohater artykułu opublikowanego przez portal Webniusy odkrył pod swoim dachem coś naprawdę niesamowitego.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska pilnie prosi o pomoc. Dramatyczna sytuacja, pozostało niewiele czasu

Mężczyzna przeżył historię, o której większość z nas może jedynie przeczytać w książkach lub obejrzeć na dużym ekranie. Po wielu latach Rudi Schlattner wrócił do swojego domu, który był dla niego miejscem związanym zarówno z radosnymi, jak i bolesnymi wspomnieniami. Schlattner po II wojnie światowej żył w w nim na Czechosłowacji. Jednak czeski rząd wreszcie postanowił wysiedlić Niemców mieszkających na terenie jego kraju.

Mężczyzna wrócił do domu po 70 latach

Mężczyzna poczuł zarówno zdziwienie, jak i ulgę, po tym, jak zobaczył, że jego były dom jest w nienaruszonym stanie. 80-latek dowiedział się, że jego mieszkanie z dzieciństwa służy teraz wielu dzieciom jako przedszkole. W trakcie wizyty Rudi Schlattner zaczął się rozglądać, szukając pamiątek i znajomych miejsc, które zostały mu we wspomnieniach z dzieciństwa.

Mężczyzna dowiedział się, że dom był wielokrotnie remontowany. Prawdopodobnie dlatego nie mógł znaleźć niczego, co przypomniałoby mu beztroskie lata. Zrezygnowany postanowił zobaczyć jeszcze strych. Na pierwszy rzut oka pomieszczenie również było puste, jednak Rudi nagle dostrzegł sznurek wystający ze ściany. Postanowił sprawdzić, jaką tajemnicę kryje. Pociągnął za niego i nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć, co odkrył mężczyzna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Swoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"
  3. Uratował pisklę, które wypadło z gniazda. Miesiąc później stała się niebywała rzecz
  4. Lepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułów
  5. Masz je na swoim telefonie? Koniecznie je usuń, nagrywają co robisz

źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News