94-letni mężczyzna wybudował basen w swoim ogródku. Powód, dla którego to zrobił wzrusza do łez

Mężczyzna
YouTube / Kare11
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mężczyzna pochodzący z Morris w Stanach Zjednoczonych wybudował w swoim ogródku duży basen. Na ten niecodzienny pomysł wpadł, gdy przestał radzić sobie z samym sobą. Okazało się to najlepszym lekarstwem, a przy okazji udało mu się uszczęśliwić dzieci z okolicy. Powód, który go do tego skłonił, rozrywa serce.

Mężczyzna przez 66 lat swojego życia był w związku małżeńskim. Gdy nagle stracił swoją drugą połówkę, jego życie straciło jakikolwiek sens. W ubiegłym roku zmarła żona 94-letniego Keitha Davisona. Kobieta przegrała walkę z nowotworem. Kiedy jego ukochana odeszła, mężczyzna został pogrążony w smutku, samotności i cierpieniu.

Emerytowany sędzia został sam w swoim dużym domu. Małżonkowie wcześniej wspierali się każdego dnia, spędzali razem cały czas. Jedno mogło liczyć na drugie i odwrotnie. Zrozpaczony mężczyzna nie mógł pogodzić się z odejściem żony. W jego domu nagle stało się pusto, a cisza, która w nim zapanowała była dla niego nie do zniesienia.

- Po prostu nie wyobrażasz sobie, jak to jest… Dużo płaczesz, tak właśnie to wygląda, ponieważ jej już tutaj nie ma – zwierzył się Keith.

Jego poczucie samotności z każdym dniem się nasilało. Dom już nie był tym samym domem, który dzielił z miłością swojego życia. Teraz był zdany sam na siebie. Dlatego też wpadł na pomysł, dzięki któremu będzie mógł położyć kres osamotnieniu. Postanowił wybudować basen w swoim ogródku. To, co wydarzyło się później, jest niesamowicie wzruszające. Przedstawiamy tą piękną historię, z której można się wiele nauczyć.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieli
2. Pozycja w jakiej najczęściej śpi Twój pies, zdradza, co myśli i czuje zwierzak. Będziecie zdumieni
3. 20 gwiazd, które zmarły w porażających okolicznościach. Znany polski aktor został brutalnie zamordowany przez zazdrosnego męża
 

Następna strona