Żywy Ken wydał prawie 2 mln zł na operacje plastyczne. Teraz mężczyzna rozpacza, rozpada się na naszych oczach

Mężczyzna wygląda jak Ken
instagram/rodrigoalvesuk/
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Żywy Ken wydał prawie 2 mln zł na operacje plastyczne. Teraz mężczyzna rozpacza, rozpada się na naszych oczach

Pewien mężczyzna chciał za wszelką cenę upodobnić się do popularnej lalki Kena. Już niejednokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć panie, które robiły wszystko, by do złudzenia przypominać Barbie, jednak tego typu zabiegi w wykonaniu panów wciąż zdarzają się niezwykle rzadko. Jeżeli jednak ktoś wspomina o żywym Kenie, zapewne niejednemu na myśl od razu przychodzi się tylko jedna osoba. Jest znany na całym świecie, a liczne operacje plastyczne sprawiły, ze trudno jest go pomylić z kimkolwiek innym. Na każdy z zabiegów wydał prawdziwe krocie i najwyraźniej nie przewidział, że z czasem wszystko może zacząć się psuć. 

Rodrigo Alves ma obecnie 34 lata i na co dzień mieszka w pięknej Marbelli. Okoliczni mieszkańcy doskonale go znają, a przynajmniej kojarzą, co jest zasługą jego niecodziennego wyglądu. Brazylijczyk przeszedł szereg operacji plastycznych, by wyglądać zupełnie jak Ken. Szybko osiągnął swój cel i ku własnej uciesze, dokładnie takie miano otrzymał. 

34-latek ma za sobą 60 operacji i to na przestrzeni zaledwie 15 lat. Jak nie trudno się domyślić, każda z nich słono go kosztowała. By wyglądać jak żywa lalka, Rodrigo wydał już 450 tysięcy euro, co daje prawie 2 miliony złotych. Na ciele Brazylijczyka chyba nie ma części, której by nie poprawił. 

Wymienił, wypełnił, wyszczuplił czy wyrzeźbił niemal wszystko, co tylko było możliwe. Sztuczne włosy, porcelanowe, śnieżnobiałe i idealnie równe zęby oraz plastycznie wyrzeźbione mięśnie brzucha czy ramion to jedynie przedsmak tego, na co pozwolił sobie 34-latek. 

Niektóre z przeprowadzanych operacji były naprawdę skomplikowane, dlatego Rodrigo już niejednokrotnie był o włos od śmierci. To jednak w żaden sposób go nie zniechęciło - gdy tylko dochodził do siebie, decydował się na kolejne zabiegi. Każda kolejna zmiana wywoływała wielki uśmiech na jego twarzy, jednak szczęście nie trwało zbyt długo. Z czasem Brazylijczyk zaczął się dosłownie rozpadać i z plastikowego mężczyzny zmieniał się w odrażającą lalkę. Zrozpaczony zaczął publikować w sieci zdjęcia pokazując, jak teraz wygląda. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć żywego Kena.

Następna strona