Mężczyzna na krok nie odstępuje swojej żony, zawsze są razem. Nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta umarła lata temu

Mężczyzna nie odstępuje swojej zmarłej żony
youtube/ Cuộc Sống Miền Trung
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Nie odstępuje swojej zmarłej żony na krok

Mężczyzna nie potrafi rozstać się ze swoją ukochaną. Zabiera ją w każde miejsce i nie wyobraża sobie, by w ciągu dnia odstąpić ją choć na chwilę. Ponadto, jest gotów zrobić dla niej wszystko, a swoje silne uczucia okazuje, rozpieszczając ją na wiele sposób. Jest zakochany do szaleństwa i nie ma żadnych wątpliwości, że poznał miłość swojego życia. Z początku można uznać, że jest to historia o niekończącym się uczuciu rodem z pięknego romantycznego filmu. Problem jednak w tym, że jego wybranka nie żyje od wielu lat. 

Mężczyzna z powyższego zdjęcia to Wietnamczyk Le Van, który w 1975 roku poślubił kobietę, choć prawie wcale jej nie znał. Zgodnie z tamtejszymi tradycjami rodzice obu stron zgodzili się na zaślubiny, zatem parze przyszło już jako małżonkom poznawać się i być może, nawet się w sobie zakochiwać. 

Oboje zupełnie nie podejrzewali, że miłość przyjdzie tak szybko i co więcej, że będzie tak silna. Le Van z każdym dniem żywił do małżonki coraz silniejsze uczucie i ku jego uciesze, ona je odwzajemniała. Tworzyli szczęśliwy związek, w którym nie dochodziło do poważnych sporów. Niestety, wielka tragedia przerwała sielankę - kobieta zmarła, a Wietnamczyk długo nie mógł się z tym pogodzić. Do dziś nie rozstaje się ze swoją żoną zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, koniecznie zajrzyj dalej.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. We wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treść
  2. Na cmentarzu podczas pogrzebu Lipki nie dało się powstrzymać łez. Rozdzierające sceny
  3. Porażające sceny na pogrzebie Romualda Lipki. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły

Następna strona