Wypijał 24 drinki dziennie, od 3 lat nie pije. Zmiany w jego ciele są nieprawdopodobne

Mężczyzna
. @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mężczyzna wypijał 24 drinki dziennie. Dziś mijają trzy lata, odkąd nie tknął alkoholu. Ten okropny nałóg powoli zaczynał rujnować jego życie. Postanowił podzielić się swoją historią ku przestrodze dla innych. Udostępnił również zdjęcie przedstawiające jego osobę po uporaniu się z nałogiem. Zmiana, którą przeszedł, jest niesamowita, dawniej wyglądał jak wrak człowieka, dziś jest przystojnym mężczyzną.

Mężczyzna postanowił, że zerwie z nałogiem, który powoli zaczął przejmować stery nad jego życiem. Jego codzienną rutyną było upicie się, czasami nawet do nieprzytomności. Jego wyznania są wstrząsające. Walka z uzależnieniem zajęła mu aż 3 lata i przez cały czas dokumentował postępy, by później móc podzielić się swoją historią z innymi. Pierwsze zdjęcie zrobił już po 24 godzinach trzeźwości. Wyznaje, że czuł się wtedy fatalnie, wyglądał również źle, ale chciał uwiecznić ten moment, by nie zapomnieć, że alkohol sprowadził go na dno.

- Lubiłem pokazywać mojej rodzinie i przyjaciołom zdjęcia, aby pokazać zmianę. Oczywiście byli sceptyczni, ponieważ ostatnie kilka lat terroryzowałem ich, kiedy byłem pijany. Na początku zachowywałem je dla siebie, ale robiłem selfie za każdym razem, gdy dostawałem nową monetę w programie AA - mówi mężczyzna.

Droga, którą przeszedł, była długa i wcale nie łatwa. Przeszedł ogromną zmianę nie tylko wewnątrz siebie, ale również jego wygląd zaskoczył wszystkich. Internauci licznie komentowali jego fotografie, nie mogąc wyjść z podziwu. Dunn jest żywym przykładem na to, że jeśli się czegoś bardzo chce, to się da. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niesamowitą historię 37-letniego mężczyzny.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie dawali szczeniakowi albinosowi żadnych szans na przeżycie. Dziś zachwyca wszystkich swoim nietypowym wyglądem, 12 przesłodkich zdjęć
  2. Japoński sernik to absolutny hit. Robi się go tylko z 3 składników, a wasze podniebienia czeka prawdziwa ekstaza
  3. Mąż ciężarnej mamy nagle i niespodziewanie zmarł. Potem ujrzała zdjęcia, po których zalała się łzami
  4. Wyglądają jak dwa zwyczajne psy. Ale jak się podniosą, totalnie was zamuruje, ostatnie zdjęcie powala


 
 

Następna strona