Mężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianę

Mężczyzna
Facebook / Mickeys Voice
Wstecz

1 z 8

Dalej

Mężczyzna uratował wychudzonego pitbulla. Pies wyglądał tragicznie, nawet weterynarze nie mogli uwierzyć w to, co widzą. W 12 tygodni przeszedł niesamowitą przemianę. Działania, jakie podjął mężczyzna, są godne pochwały. Przedstawiamy tę niezwykle smutną, a zarazem piękną historię. Ten zwierzak musiał naprawdę wiele przejść.

Mężczyzna pracował na budowie w Clayton County, hrabstwie mieszczącym się w Georgii w Stanach Zjednoczonych. Jadąc do pracy, spodziewał się kolejnego zwykłego dnia, niczym niewyróżniającego się na tle innych. Jednak to, co się zdarzyło, prawdopodobnie odmieniło jego życie na zawsze. Dzięki temu, co zrobił, stał się prawdziwym bohaterem.

Jego oczom ukazał się szary pitbull, który bez wątpienia był zaniedbany przez swojego właściciela. Niemalże każdemu na ten widok pękłoby serce. Mężczyzna od razu poczuł odpowiedzialność i postanowił coś z tym zrobić. Skontaktował się z policją. Otrzymał informację, że jeżeli zdecyduje się na samowolne odebranie psa właścicielowi, może mu zostać postawiony zarzut kradzieży. Policjanci poinformowali go, że przekazali jego informację odpowiednim służbom.

Niestety pomimo upływającego czasu, w sytuacji psa nic się nie zmieniało. Mundurowi dwukrotnie jednak ostrzegali właściciela o grożących mu konsekwencjach. To, co postanowił zrobić mężczyzna, czyni go prawdziwym bohaterem.

Znęcanie się nad zwierzętami powinno być surowo karane. Powinniśmy pamiętać o tym, że zawsze, gdy jesteśmy świadkami lub otrzymaliśmy informacje na temat znęcania się nad zwierzętami, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z odpowiednimi służbami lub w nagłym wypadku nawet osobiście zainterweniować. Te bezbronne zwierzęta same nie będą potrafiły uwolnić się od oprawcy. W niektórych przypadkach to może być dla nich jedyna szansa.

Kary dla oprawców zwierząt mimo tego, że mogą wydawać się wysokie, to wciąż są za niskie w porównaniu do krzywdy wyrządzonej żywemu stworzeniu. Rok więzienia za zabicie szczeniaka, list gończy za skatowanie psa i osiem tysięcy złotych nawiązki za zaniedbania zwierząt domowych, takie są wyroki w Polsce. Z najnowszych statystyk wynika, że policja coraz lepiej radzi sobie z wykrywaniem sprawców znęcania. Prokuratorzy postawili nawet na specjalne wytyczne w tych sprawach. Coraz częściej również wnoszą o tymczasowy areszt.

Dziś przedstawiamy Wam historię pięknego pitbulla, do którego los się uśmiechnął i został znaleziony przez prawdziwego bohatera, który uratował mu życie. Wdzięczność w oczach tego psiaka jest bezcenna.

Kliknij "Następna Strona" żeby zapoznać się z jego historią i zobaczyć, jak wygląda teraz.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najsłynniejsze przepowiednie, które się spełniły. 7 pozycja wydarzyła się niedawno
2. Sąsiedzi dziwili się, po co temu mężczyźnie aż tyle butelek. Jak zobaczyli, co z nimi zrobił, aż ich wryło
3. Stół, który nastolatek zrobił na szkolne zajęcia podbija sieć. Trzeba mu się dokładnie przyjrzeć, by zrozumieć dlaczego

Następna strona