Mężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieli

Ogród przed metamorfozą
atmoss'vert
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Ogród przed metamorfozą

Mężczyzna postanowił odmienić swój ogród. Nie podobało mu się, że nic w nim nie ma ochoty robić, bo jego wygląd nie zachęcał do przebywania na zewnątrz. Nie miał też dużych nakładów pieniężnych, by poświęcić je na zatrudnienie fachowców. Ostatecznie wziął więc sprawy w swoje ręce i postanowił odmienić miejsce za domem tak, by można było w nim się lepiej poczuć. Efekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania.

Nie dysponował pieniędzmi, ale za to miał trochę czasu, który mógł poświęcić na pracę w ogrodzie. Zaczął od porządnego skoszenia trawy, wyrwania chwastów i udekorowania ścian drewnem i kamieniami. 

Zasadził nowe rośliny, o które łatwo będzie dbać w klimacie, w którym mieszka. Wśród roślin znalazły się palmy, które prócz podlewania nie potrzebują za dużo pielęgnacji i pracy dookoła nich. Z drugiej ręki udało mu się zakupić za grosze meble ogrodowe i elementy dekoracyjne, takie jak świeczki, lampki i poduszki. Dzięki dodatkom ogród stał się przytulnym miejscem w którym mężczyzna i jego przyjaciele chętnie spędzają wieczory. Ta metamorfoza ostatecznie zaskoczyła wszystkich jego bliskich oraz wielu internautów.

Kliknij "Następna strona", żeby obejrzeć postępy pracy.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  2. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  3. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: webniusy

Następna strona