Konieczna była rekonstrukcja twarzy. Nieziemsko przystojny, kultowy aktor miesiącami dochodził do siebie

Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi

Mężczyzna o mało nie zginął w wieku zaledwie 33 lat. Sława, używki i brawura okazały się być zabójczą mieszanką. Aktor leżąc na noszach był przekonany, że niedługo umrze.

Mężczyzna prowadził bardzo intensywne życie - najpierw otrzymał kultową rolę Brandona w serialu "Beverly Hills 90210", potem skupił się na imprezowaniu, wpadł w używki, polubił wyścigi samochodowe i doznał drastycznego w skutkach wypadku.

Jason Priestley dziś nie spełnia się jako aktor, ale jako reżyser. Po 9 latach grania w kultowym serialu porzucił rolę bez żalu, przeszkadzał mu brak prywatności i rozhisteryzowane fanki na każdym kroku. Po odejściu z serialu nie umiał sobie jednak radzić z rzeczywistością, co pociągnęło go w stronę używek. Był też załamany po szybkim rozpadzie małżeństwa.

Aktor nie wylewał za kołnierz i zyskał nawet miano "największego imprezowicza w Hollywood". Po jednym z takich spotkań spowodował wypadek pod wpływem alkoholu i trafił do aresztu. Nie wyciągnął z tego żadnej nauki i trafił tam ponownie, tym razem przez narkotyki.

Jednak to wyścigi samochodowe spowodowały, że Jason Priestley zginąłby przedwcześnie. W 2002 roku prowadził auto z zawrotną prędkością 290 km/h. Stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi. Otarł się o śmierć, jego stan był fatalny i określany jako ciężki.

Miał uszkodzony kręgosłup, przez co przez pewien czas nie mógł chodzić, mocno pokiereszowaną twarz, złamany nos i pęknięte kości oczodołu. Lekarze musieli przeprowadzić pełną rekonstrukcję twarzy - mężczyzna przez kilka miesięcy unikał paparazzi i nie wychodził z domu. W tym czasie przechodził pełną rehabilitację.

Lekarze spisali się na medal - dziś po dawnym wypadku nie ma już śladu, na twarzy mężczyzny próżno doszukiwać się chociażby blizny. Aktor ustatkował się, ma żonę i dwójkę dzieci oraz zajął się uświadamianiem innych, czym grozi bezmyślność i brawura.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć jak wyglądał mężczyzna przed wypadkiem.

Zobacz także:

  1. Chłopiec urodził się ze zniekształconą twarzą, drastyczne zdjęcia. Dorósł i na jego widok nikomu nie jest już do śmiechu
  2. Adoptowała 7-latka, który ważył zaledwie kilka kilogramów, zdjęcia mogą być wstrząsem. Metamorfoza maluszka powala
  3. 10 codziennych nawyków, które odróżniają inteligentnych ludzi od niemądrych. 9 Cię zaskoczy
  4. Pies nie odstępował na krok właściciela chorego na nowotwór. Dokładnie po 10 latach wydarzyła się największa tragedia

Następna strona