Mężczyzna na swoim łóżku znalazł 2 dziwaczne stworzonka. Nigdy by nie pomyślał, jakie zwierzę z tego wyrośnie, powalające zdjęcia

Mężczyzna
Facebook/Little Thumbelina Girl
Wstecz

1 z 14

Dalej

Dwa dziwne stworzonka

Mężczyzna wrócił do mieszkania po pracy i jego oczom ukazał się przerażający widok. Na jego łóżku znajdowała się gałązka, a pod nią dwa małe stworzonka. Przerażony nie wiedział co ma robić. Nawet nie miał pojęcia, czym mogą być te dwa maluszki.

Mężczyzna nie wiedział, z czym właściwie ma do czynienia. Na oko nie był to ani pies ani kot, żyjątko nie przypominało nic, co znał. Maluszki wyglądały niezwykle.

- Byłem zaskoczony. Miałem nadzieję, że ich mama za chwilę wróci - powiedział mężczyzna. 

Niestety mama stworzonek już nigdy nie wróciła. Mężczyzna i jego dziewczyna postanowili się zaopiekować zwierzątkami. Zadzwonili do weterynarza, by ustalić chociaż, kim są te dwa maluszki. Lekarz miał dla nich zaskakującą wiadomość, przekazując im, czym są maluszki. 

Podjęli się opieki nad stworzonkami, ale pomimo wszelki starań nie udało im się utrzymać przy życiu obu stworzonek. Jednemu z nich udało się przeżyć i para je zaadoptowała. Nadal jej nawet imię Calineczka.

- Jest najszczęśliwsza, gdy znajduje się blisko nas. Najbardziej lubi jeść groszek, rukolę i awokado. Nie znosi przebywać na zewnątrz i nie przepada za zimnem, odkurzaczem. Ona jest naprawdę wyjątkowa - powiedziała jej nowa opiekunka. 

Dzisiaj zwierzątko, żyje wśród ludzi, którzy je znaleźli. Ma nawet swoje konto na Facebooku, gdzie zamieszczane są jego zdjęcia. Ta niesamowita historia zasługiwała na piękne zakończenie. Ludzie, którzy postanowili zaopiekować się tym stworzonkiem, mają wyjątkowo dobre serca.

źródło: webniusy

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się czym jest to stworzonko.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona