To nie Photoshop, wystarczyła wizyta u fryzjera! Zobacz, jak z kloszardów zmienili się w apetyczne ciacha

Mężczyzna
Instagram
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Mężczyzna bał się radykalnych zmian w swoim wyglądzie, kiedy jednak zobaczył się później w lustrze, nie mógł uwierzyć. Zaczął się zastanawiać, dlaczego tak późno zdecydował się na ten krok. Czasami odważna zmiana jest najlepszą decyzją, a mężczyźni, których przedstawimy w tej galerii, przekonali się o tym na własnej skórze. Niesamowite, jak wiele może zdziałać fryzura. Z kloszardów zamienili się w apetyczne ciacha, które nie narzekają na powodzenie wśród kobiet.

Mężczyzna dużo rzadziej niż kobieta decyduje się na zmiany w swoim wyglądzie. Panie lubią zmieniać swoje włosy, nadając im nowy kolor czy podejmując decyzję o odważnym cięciu, które całkowicie zmienia rysy twarzy. Ci mężczyźni wyglądali, jakby obrazili się na swojego fryzjera i nie chodzili do niego przez długi czas, kiedy jednak ponownie się do niego udali wyszli zupełnie odmienieni.

Wiele osób przez długie miesiące zapiera się rękami i nogami przed wizytą u fryzjera. Wszystko przez to, że przyzwyczaili się do swojego wyglądu i dobrze im z tym, jak wyglądają. Niektórzy panikują przed pójściem do salonu fryzjerskiego, obawiając się, że utrata nawet 2 centymetrów włosów okaże się prawdziwą katastrofą. Przeważnie jednak okazuje się, że zupełnie nie zdawali sobie sprawy z tego, co tracą.

Wizyta u dobrego fryzjera i zdecydowanie cięcie potrafi odmienić życie i przekonali się o tym mężczyźni, których metamorfozy zaprezentujemy. Taka radykalna zmiana nie tylko odświeża wygląd, ale często również odejmuje lat. Przedstawiamy 13 metamorfoz mężczyzn, którzy do salonu fryzjerskiego weszli, jak zaniedbani kloszardzi, a wyszli z niego niczym modele z okładek gazet, niesamowite zmiany.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć porównanie przed i po wizycie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 2 tyg. po urodzeniu z ich synem zaczęły się dziać straszne rzeczy. Lekarze postawili diagnozę, która ścięła ich z nóg
2. Wyzywali ją od wielorybów. Schudła 80 kilogramów i teraz wygląda jak supermodelka, jej zdjęcia oszałamiają
3. Śmiały się i nagrywały szczeniaka skręcającego się z bólu. Włożyły mu do pyszczka obrzydlistwo i podpaliły (zdjęcia)
4. Ojciec narzekał na dekolt córki w ślubnej sukience. Jednak to widok żony wprawił go w największe osłupienie
 

Następna strona