Ma usta jak dwa serdelki i powoli przestaje przypominać człowieka, ale nie zamierza przestać. Oto 7 zdjęć pokazujących fatalne skutki operacji plastycznych

Metamorfoza
Instagram / Andrea Ivanova
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Metamorfoza tej 22-latki pochodzącej z Bułgarii może Was wprawić w osłupienie. Przeszła już szereg operacji powiększających usta i wcale nie zamierza przestać. Wygląda tragicznie. Te nienaturalne rozmiary sprawiają, że powoli przestaje przypominać człowieka. Zaczynamy się obawiać, że jej usta w końcu eksplodują.

Metamorfoza czasami każdemu jest potrzebna. Żyjemy w takich czasach, gdzie różnego rodzaju zabiegi mamy dostępne na wyciągnięcie ręki, dlatego też, gdy nam się coś nie podoba w naszym wyglądzie, szybko możemy to zmienić. Dostępność różnych zabiegów ułatwia nam uzyskanie zadowalającego nas efektu.

Należy jednak pamiętać, że z metamorfozami, tak samo, jak ze wszystkim, nie należy przesadzać. Niektórych zdecydowanie poniosło z zabiegami upiększającymi, a efekt końcowy zaskoczył nie tylko ich samych, ale z pewnością również ludzi na ulicach.

Pewna 22-latka mieszkająca w Bułgarii, Andrea Ivanova postawiła sobie w życiu jeden cel i skrupulatnie do niego dąży. Jej usta przypominają dwa serdelki, co wygląda naprawdę okropnie. Dziewczyna chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje swoje ogromne wargi i nie widzi w swoim wyglądzie nic niepokojącego. Przez mocny makijaż i ogromne usta zaczyna powoli wyglądać jak lalka bądź jakaś komiksowa, przerysowana postać. Oprócz wypełniania ust dziewczyna zdaje się także regularnie powiększać biust, który również bardzo chętnie pokazuje na zdjęciach.

Zastanawiamy się, ile jeszcze operacji zaplanowała? Z czasem w końcu może się okazać, że w jej ustach nie ma już miejsca na kolejne wypełniacze. Trzeba mieć umiar, którego ona ewidentnie nie zna. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 7 zaskakujących zdjęć. Czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliście.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się, ile zabiegów ma już za sobą.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 15 par butów, których żadna kobieta by nie założyła. Projektanci zdecydowanie dali się ponieść fanatzji
2. Proste, codzienne nawyki rozwijają nowotwory. Koniecznie wystrzegaj się popularnych czynności
3. Tylko na chwilkę zostawili dziecko z psem. Po powrocie czekał na nich powalający widok
 

Następna strona