Wszyscy wytykali ją palcami, jej metamorfoza zachwyciła tysiące ludzi. Prawda okazała się zupełnie inna

metamorfoza prawda inna
Tik Tok jaquelinealarcao
Wstecz

1 z 7

Dalej

Tik Tok jaquelinealarcao

Metamorfoza, którą za pośrednictwem aplikacji Tik Tok mogli zobaczyć użytkownicy z całego świata, początkowo wzbudziła ogromny zachwyt. Nic dziwnego, ponieważ zestawianie aktualnych zdjęć z tymi z przeszłości, stało się niedawno bardzo popularne. W ten sposób wielu ludzi znajduje motywację do pracy zarówno nad swoim wyglądem, jak i zdrowiem.

Zobacz także: Ile postaci widzisz na obrazu? Rozwiązanie skrywa nieznaną prawdę o tobie

Każda metamorfoza to dla wielu użytkowników nie tylko okazja do pochwalenia się, ale również poprawy samooceny, która w przyszłości mogła nie być zbyt wysoka. Dlatego, zestawiając aktualne zdjęcia z archiwalnymi, użytkownicy mediów społecznościowych pokazują, jak poradzili sobie z takimi problemami jak otyłość czy bardzo silny trądzik.

Metamorfoza, która wzbudziła duże kontrowersje

W mediach społecznościowych pojawiła się metamorfoza, którą rzekomo przeszła Jaqueline Alarcão. Krótkie nagrania z jej udziałem udostępniane za pośrednictwem aplikacji Tik Tok szybko stały się hitem. Początkowo można było zobaczyć kobietę, która ma widoczny problem ze zgryzem. Jej zęby nachodziły na siebie i były wadliwie rozstawione.

Po tym, jak Jaqueline Alarcão pokazała się w innej odsłonie, wielu użytkowników uznało, że to wspaniała metamorfoza. Internauci wcześniej współczuli autorce nagrań, a później cieszyli się jej szczęściem. Byli przekonani, że mogła z powodu swojego uzębienia mieć wiele kompleksów. Niedługo po euforii jednak pojawiły się rozczarowanie i kontrowersje. Po wyjściu na jaw pewnych faktów, część osób poczuła się oszukana.

Kliknij "Następna strona", aby sprawdzić, na czym polegała metamorfoza kobiety

Zobacz także:

  1. Kobieta nagle zaczęła rodzić. Chwyciła za telefon i poprosiła 10-letniego synka o niebywałą rzecz
  2. Włożyła ząbek czosnku do doniczki. Rano zobaczyła efekt i przecierała oczy ze zdumienia
  3. Znalazł w ogródku bardzo dziwne jajko. Po chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wykluło
  4. 12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łez

źródło: Daily Mirror

Następna strona