Meghan Markle tego obawiała się najbardziej! Wyciekły stare zdjęcia, które publikowała

Meghan Markle
youtube.com/The Royal Family Channel
Wstecz

1 z 14

Dalej

Meghan Markle zakończyła swoją aktywność w sieci zaraz po dołączeniu do rodziny królewskiej, co stanowiło jeden z warunków postawionych jej przez Pałac Kensington. Zanim jednak została żoną księcia Harry'ego, była hollywoodzką aktorką. Tak jak każda amerykańska gwiazda, ona również posiadała profile na wielu portalach społecznościowych. Ostatnio zdecydowała się zalogować na jeden z nich. Z tego powodu w Internecie pojawiły się jej stare zdjęcia. Co obecna księżna udostępniała przed przeniesieniem się do Pałacu Kensington? Z pewnością nie wszystkie jej zdjęcia licują z wizerunkiem rodziny królewskiej.

Księżna całkiem niedawno, bo niecałe dwa lata temu, była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jako aktorka miała rzeszę wielbicieli, którzy interesowali się jej codziennym życiem. Meghan, tak jak inne hollywoodzkie gwiazdy, starała się dawać swoim fanom to, czego oczekiwali.

Meghan Markle, wchodząc w związek małżeński z księciem Harry'm, musiała zrezygnować z kilku rzeczy, do których zdążyła przywyknąć podczas swojej aktorskiej kariery. Księżna nie mogła udzielać się w Internecie. Z tego powodu musiała zrezygnować z mediów społecznościowych oraz zamknąć swojego bloga "The Tig".

Markle musiała się dostosować do wymagań korony, co zapewne nie było dla niej zbyt łatwe. Odejście od dotychczasowych przyzwyczajeń mogło nastręczyć jej sporo trudności. W końcu dobrze odnajdowała się w sieci. Na swoim koncie na Instagramie obserwowało ją 3 miliony użytkowników. Chętnie dzieliła się ze swoimi fanami tym, co działo się w jej życiu poza kamerami.

Jednak czego się nie robi dla miłości. Dla potencjalnego następcy tronu była gotowa na całkowitą zmianę stylu życia. Mimo to, trudno wykluczyć, że trochę brakuje jej dawnych nawyków. Ostatnio aktywowany został jej profil na Instagramie, który został przez nią wygaszony przed ślubem. Wydarzenie miało miejsce 18 grudnia 2018 roku.

Ponoć stare konto Meghan było ponownie dostępne w sieci tylko przez godzinę. Jednak tyle czasu wystarczyło, aby Internet obiegły zdjęcia publikowane jeszcze przed ślubem z księciem Harry'm. Nie tylko internauci byli zaskoczeni tym wydarzeniem, gdyż jego okoliczności nadal nie zostały wyjaśnione. Spekuluje się, że księżna z pewnych przyczyn mogła złamać zasady ustalone przez Koronę.

Zobaczcie, jakie zdjęcia Meghan Markle publikowała przed dołączeniem do rodziny królewskiej.

Następna strona