Meghan Markle rozbiła królewską skarbonkę! Nie do wiary, ile kosztują jej ciuchy

Autor Patryk Stachera - 16 Stycznia 2019

Meghan Markle dołączając do rodziny królewskiej zyskała nie tylko miano księżnej Sussexu, ale również dostęp do funduszy jakimi dysponuje Korona. Żona księcia Harry'ego zapewne nie narzekała na braki pieniężne podczas swojej aktorskiej kariery, jednak z pewnością nie ubierała się za setki tysięcy funtów brytyjskich. Szacuje się, że garderoba byłej aktorki po przewalutowaniu może być warta około 4 milionów złotych. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie jak wartościowe są jej codzienne kreacje.

Meghan Markle podobno nie nosi dwukrotnie tych samych ubrań. To może być jeden z powodów, dla których koszt jej ciuchów osiąga tak astronomiczny poziom. Jako członkini rodziny królewskiej bardzo często uczestniczy w oficjalnych spotkaniach, na których za każdym razem zaskakuje swoimi stylizacjami.

Księżna nie od dziś jest uważana za ikonę stylu, która bardzo dobrze odnajduje się w świecie mody. Mogą na to wskazywać m.in. rankingi przygotowywane przez największe magazyny takie jak "People". Kilka miesięcy temu tygodnik okrzyknął Meghan najlepiej ubraną kobietą na naszej planecie. W zestawieniu pokonała ona nawet hollywoodzką aktorkę, Jennifer Lopez.

Niestety, aby osiągnąć taką pozycję i ją utrzymać, nie wystarczy tylko wiedzieć jak się ubierać. Pieniądze są równie ważne w tej kwestii. Jednak Meghan Markle nie musi się tym przejmować. Mówi się, że księżna Sussexu ubiera się za astronomiczne kwoty sięgające milionów polskich złotych.

Brytyjski tygodnik "The Sunday Times" postanowił oszacować przybliżoną wartość kreacji księżnej. Dziennikarze dokładnie przeanalizowali wszystkie stylizacje, w których mogliśmy zobaczyć Meghan. Z ich wyliczeń wynika, że stroje żony księcia Harry'ego są warte blisko milion dolarów amerykańskich. Po przewalutowaniu są to niemalże cztery miliony złotych.

Skąd w tych szacunkach biorą się tak gigantyczne sumy? Jak się okazuje, księżna ma słabość do domów mody, a w szczególności do tego założonego przez projektanta Huberta de Givenchy. Ubrania tej marki są niezwykle drogie. Meghan miała już na sobie stroje od Givenchy m.in. podczas swojego ślubu z księciem Harry'm. Szacuje się, że biała suknia była warta 400 tysięcy dolarów amerykańskich. Oczywiście, dochodzi do tego również biżuteria, która zapewne też do tanich nie należy.

Meghan Markle, dołączając do rodziny księcia Harry'ego zyskała m.in. niemalże nielimitowany dostęp do królewskiej skarbonki. Z tego powodu, zapewne jeszcze nie raz usłyszymy o jej niezwykłych stylizacjach. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o milionowych kreacjach księżnej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News