Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają

Autor Weronika Szatkowska - 30 Października 2018

Meghan Markle od pewnego czasu ma problemy z rodziną. Wszystko miało swój początek w momencie, gdy wyszła za księcia Harrego. Jej ojciec ciągle udziela wywiadów dla mediów i wypowiada się o córce bardzo niepochlebnie. Księżna jest również atakowana przez swojego brata i przyrodnią siostrę. Oto galeria, w której streściliśmy zarzuty wobec żony księcia Harry'ego ze strony jej najbliższych.

Krytyka ze strony rodziny Markle może wskazywać na chęć skupienia uwagi mediów. Wiele osób twierdzi, że ojciec i rodzeństwo Meghan są żądni sławy i wykorzystują każdą chwilę, aby tylko zaistnieć w świecie show-biznesu. Thomas Markle zarzuca córce brak zainteresowania, niewdzięczność i odtrącenie. Czy przez to próbuje od tygodni ośmieszyć ją w mediach?

Wbrew pozorom cała sytuacja wywołała współczucie u królowej Elżbiety II. Ma ona w sobie mnóstwo ciepłych uczuć wobec wybranki wnuczka i wspiera ją, tak jak tylko potrafi. Wie, że wszystko dzieje się poza wolą Meghan i nie ma ona na to żadnego wpływu.
Wydawać by się mogło, że niedawno nastąpił kres publicznego oczerniania Księżnej Sussexu. Ostatnio można było przeczytać oświadczenie Samanthy Markle, dotyczące zakopania przysłowiowego topora wojennego. Nie kryła również radości z ciąży siostry. Niestety chwilę później okazało się to kolejnym blefem.

Media próbują dojść do prawdy, a PR-owcy rodziny królewskiej dokładają wszelkich starań, aby zachować dobre imię nowożeńców i reszty. Za każdym razem, gdy uda się załagodzić sytuację, któryś z członków rodziny Markle wygłasza kontrowersyjne wypowiedzi na temat Meghan.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię przedstawiające wszystkie spory między Meghan Markle a jej rodziną.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News