Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

Autor Patryk Stachera - 9 Listopada 2018

Meghan Markle olśniewa urodą na każdym kroku. Amerykańska aktorka po ślubie z księciem Harry'm stała się obiektem pożądania ze strony mediów. Księżna powinna przedstawiać się jako wzór dla innych. Co sprawia, że zawsze wypadałoby, aby dobrze wyglądała. Jednak, gdy do sieci trafiły zdjęcia z dzieciństwa Meghan, ludzie zaczęli się zastanawiać nad naturalnością jej walorów. Czy Markle korzystała z zabiegów medycyny estetycznej?

Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej 19 maja 2018 r. stając się Księżną Sussexu. Piękność zza oceanu szybko zyskała sympatię ludzi na całym świecie dzięki czarującej osobowości i nietypowemu w kręgach brytyjskiej monarchii życiorysowi.

Żona księcia Harry'ego nie zawsze była tak urodziwa jak w chwili obecnej. Od najmłodszych lat pokazywała się przed kamerą, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wyglądała w okresie dojrzewania.

Aktualnie 37-latka prezentuje się naprawdę olśniewająco, ale nie wygląda na swój wiek. Na zdjęciach, które obiegły Internet, widać, że jako malutka dziewczynka Meghan miała: kręcone włosy, szerszy nos oraz ciemniejszą karnację. Można na tej postawie wyciągnąć wniosek, że obecnie prostuje włosy i rozjaśnia cerę. Przypuszcza się, że jej nos został chirurgicznie skorygowany, aby wyglądał na bardziej europejski.

Czy księżna skorzystała z zabiegów poprawiających urodę? Opinie są podzielone, sama Markle nigdy nie wypowiedziała się na temat ewentualnych operacji, ale też nie zaprzeczyła tym plotkom.

Przedstawiamy zdjęcia z dzieciństwa księżnej, na których sami będziecie mogli zobaczyć, czy Meghan skorzystała z pomocy współczesnej medycyny.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News