Meghan Markle nie stanowi wyjątku! Rodzina królewska oczekuje wielkich narodzin

Kate Middleton
Youtube.com/The Royal Family Channel
Wstecz

1 z 10

Dalej

Brytyjska rodzina królewska może w tym roku doczekać się aż dwóch nowych potencjalnych następców tronu. Wszyscy czekają na narodziny pierwszego dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Media jednak donoszą, że w tym roku na świat może również przyjść potomek wnuczki królowej Elżbiety II. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o nowych narodzinach w dynastii Windsorów.

Brytyjska rodzina królewska cieszy się zainteresowaniem nie tylko na Wyspach. Miliony osób na całym świecie śledzą jej losy. Jednym z najciekawszych wydarzeń, które przykuwa uwagę mediów pod każdą szerokością geograficzną, są narodziny potomków. To oni przedłużają panowanie dynastii.

Czas, w którym rodzi się dziecko, to wielkie wydarzenie dla każdego z rodziców. Ten moment jest zazwyczaj kwestią intymną. Członkowie rodziny królewskiej nie mogą jednak liczyć na prywatność. Co więcej, kilka godzin po narodzinach powinni już pozować do zdjęć wraz ze swoim nowo narodzonym potomkiem.

Narodziny dzieci w rodzinie królewskiej od lat odbywają się w prywatnym skrzydle w londyńskim szpitalu St. Mary's. Księżna Kate już trzykrotnie odwiedzała ten ośrodek, odkąd poślubiła księcia Williama w 2011 roku.

Księżna Kate zaledwie rok po swoim ślubie ogłosiła, że spodziewa się swojej pierwszej pociechy. Jej pierwszy potomek narodził się w 2013 roku. Niemalże dwa lata później książę William po raz drugi został ojcem. Trzeciego dziecka para doczekała się 23 kwietnia 2018 roku. Pod koniec poprzedniego roku pojawiły się również plotki na temat czwartego royal baby, jednak nie zostały one potwierdzone.

Na przestrzeni lat rodzina królewska znacznie się powiększyła. Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec dobrych nowin.  Księżna Meghan i książę Harry również spodziewają się dziecka. Pałac Kensington w swoim oficjalnym oświadczeniu na Twitterze napisał, że potomek pary ma przyjść na świat wiosną 2019 roku.

Jak donosi brytyjski dziennik "Sunday Express", dziecka spodziewać ma się również wnuczka królowej Elżbiety II. Księżniczka Eugenia wraz ze swoim mężem Jackiem Brooksbankiem mają ponoć w 2019 powiększyć swoją rodzinę. Ten rok będzie zatem z pewnością bardzo udany dla królewskiego rodu, jeśli wszystkie plotki okażą się prawdziwe. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o potomstwie dynastii Windsorów.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona