Meghan Markle tego obawiała się najbardziej! Wyciekły stare zdjęcia, które publikowała

Autor Andżelika Wróblewska - 20 Grudnia 2018

Meghan Markle zakończyła swoją aktywność w sieci zaraz po dołączeniu do brytyjskiej rodziny królewskiej, co stanowiło jeden z warunków postawionych jej przez Pałac Kensington. Zanim jednak została żoną księcia Harry'ego, była hollywoodzką aktorką. Tak jak każda amerykańska gwiazda, ona również posiadała profile na wielu portalach społecznościowych. Ostatnio zdecydowała się zalogować na jeden z nich. Z tego powodu w Internecie pojawiły się jej stare zdjęcia. Co obecna księżna udostępniała przed przeniesieniem się do Pałacu Kensington? Z pewnością nie wszystkie jej zdjęcia spodobałyby się królowej Elżbiecie.

Meghan Markle wchodząc w związek małżeński z księciem Harry'm, musiała zrezygnować z kilku rzeczy, do których zdążyła przywyknąć podczas swojej aktorskiej kariery. Z tego powodu musiała zrezygnować z mediów społecznościowych oraz zamknąć swojego bloga "The Tig".

Z pewnością nie było to dla niej łatwe, bo - jako stała bywalczyni telewizyjnych wywiadów i ścianek - musiała pogodzić się z faktem, że w jej życiu główną rolę zacznie odgrywać dworska etykieta. Wydawało jej się jednak, że miłość do księcia Harry'ego i perspektywa szczęśliwej rodziny zrekompensuje jej brak dotychczasowych rozrywek. Stało się jasne, że od momentu przekroczenia progu pałacu, nic już nie będzie takie samo.

Ślub książęcej pary był wydarzeniem, na który czekali nie tylko Brytyjczycy, ale również fani amerykańskiej aktorki na całym świecie. Meghan Markle z pewnością liczyła, że jej royal wedding będzie wyjątkowym wydarzeniem. Nie rozczarowała się - transmisję z uroczystości oglądały miliony ludzi na całym świecie. Kreacja księżnej Sussex była szeroko komentowana, a jej styl oceniali najbardziej znani eksperci w dziedzinie mody ślubnej.

Meghan Markle musiała się dostosować do wymagań korony, co zapewne nie było dla niej zbyt łatwe. Odejście od dotychczasowych przyzwyczajeń mogło nastręczyć jej sporo trudności. W końcu dobrze odnajdowała się w sieci. Na swoim koncie na Instagramie obserwowało ją 3 miliony użytkowników. Chętnie dzieliła się ze swoimi fanami tym, co działo się w jej życiu poza kamerami.

Radykalne zerwanie z mediami społecznościowymi było dla Meghan Markle ogromnym wyzwaniem. Jak się jednak okazało, niemalże od pierwszych dni w Pałacu zwracała na siebie uwagę wszystkich. Królowa, pracownicy dworu i cała Wielka Brytania uważnie obserwowali każdy ruch aktorki, która z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej wpływowych arystokratek na świecie.

Bardzo szybko okazało się, że przestrzeganie dworskiej etykiety nie jest łatwe dla świeżo upieczonej księżnej. Zdarzało jej się łamać protokół pod względem strojów i zachowań. Rodzina królewska przyglądała się temu z lekkim zażenowaniem, jednak wszyscy liczyli na to, że żona księcia Harry'ego w końcu zrozumie zasady panujące na dworze i zacznie ich przestrzegać.

Mijały miesiące na królewskim dworze, a księżna Meghan Markle nadal zwracała na siebie uwagę. Nikt nie spodziewał się, że będzie planowała domowy poród i nie zaprezentuje swojego pierworodnego potomka opinii publicznej tak, jak robiła to księżna Diana czy Kate Middleton. Brytyjczycy byli nieco rozczarowani, ale trzeba przyznać, że pierwsza sesja zdjęciowa z Archie'm przyciągnęła uwagę wielu.

Jednak czego się nie robi dla miłości. Dla potencjalnego następcy tronu Meghan Markle była gotowa na całkowitą zmianę stylu życia. Mimo to trudno wykluczyć, że trochę brakuje jej dawnych nawyków. Ostatnio aktywowany został jej profil na Instagramie, który został przez nią wygaszony przed ślubem. Wydarzenie miało miejsce 18 grudnia 2018 roku.

Ponoć stare konto Meghan było ponownie dostępne w sieci tylko przez godzinę. Jednak tyle czasu wystarczyło, aby Internet obiegły zdjęcia publikowane jeszcze przed ślubem z księciem Harry'm. Nie tylko internauci byli zaskoczeni tym wydarzeniem, gdyż jego okoliczności nadal nie zostały wyjaśnione. Spekuluje się, że księżna z pewnych przyczyn mogła złamać zasady ustalone przez Koronę.

Przedstawiamy, jakie zdjęcia Meghan Markle publikowała tuż przed dołączeniem do rodziny królewskiej. Dla wielu osób będzie to ogromne zaskoczenie. Żona księcia Harry'ego zdążyła już przyzwyczaić opinię publiczną do nowego wizerunku.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News