Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]

Autor Andżelika Wróblewska - 11 Września 2018

Meghan Markle, zanim została żoną księcia Harry'ego i Księżną Sussexu, prowadziła bardzo bujne życie towarzyskie. Ma na koncie wiele związków i jedno nieudane małżeństwo, zanim poznała prawdziwego księcia, nie miała szczęścia w miłości, chociaż usiłowała do niego dążyć, podejmując wielokrotne próby. Przedstawiamy wszystkich poprzednich partnerów aktorki, niektóre twarze na pewno kojarzycie.

Meghan Markle, według anonimowych doniesień jednej z jej przyjaciółek, wiernie stosowała się do zasad randkowego poradnika, którego tytuł to "The Rules". Książka ta pochodzi z lat 90.

– Chętnie ją cytowała i zawarte w niej rady stosowała w każdym swoim związku – zdradziła przyjaciółka.

Zgodnie z tym, co przekazuje poradnik, Markle nigdy nie narzucała się partnerom, nie całowała na pierwszej randce ani nie spieszyła się z seksem. Brytyjska kolorowa prasa doliczyła się co najmniej 7 partnerów, z którymi związała się Meghan zanim poznała miłość swojego życia - księcia Harry'ego.

Meghan Markle od momentu pojawienia się na brytyjskim dworze budziła wiele kontrowersji. Mimo tego, że Amerykanka próbowała dostosować się do konserwatywnej etykiety dworskiej, media przez cały czas przyłapywały ją na zachowaniach odbiegających od oczekiwań monarchii, a także odkopywały niewygodne fakty z jej przeszłości. Niektóre doniesienia mogą całkowicie zmienić postrzeganie żony księcia Harry'ego. Jako że jest piękną młodą aktorką, na zainteresowanie ze strony mężczyzn zdecydowanie nie mogła narzekać.

Typem ideału Amerykanki jest bogaty, przystojny Brytyjczyk. Najbliższe koleżanki nie sądziły, że Meghan będzie w stanie tak diametralnie zmienić swoje szalone życie na rzecz podporządkowania się zasadom panującym na dworze królewskim. Jak widać, strzała kupidyna zrobiła swoje.

Od najmłodszych lat związana była z planem filmowym. Debiutowała w 2002 roku w serialu „Szpital miejski”, gdzie zagrała epizodyczną rolę. Jej debiut filmowy nastąpił w 2005 roku w filmie ,,Zupełnie jak miłość", gdzie wystąpiła u boku Ashtona Kutchera. Do 2010 roku grała epizodyczne role w serialach „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „90210”, „Bez śladu”. W 2010 roku zagrała w dramacie ,,Twój na zawsze" wraz z Robertem Pattinsonem. Otrzymała również jedną z głównych ról w serialu „W garniturach”, gdzie wcieliła się w postać ambitnej asystentki Rachel Zane, która marzy o karierze prawniczej.

Na swoim koncie oprócz licznych romansów ma również osiągnięcia, którymi warto się pochwalić. Jako jedenastoletnia dziewczynka obejrzała podczas lekcji w szkole reklamę płynu do mycia naczyń, której przewodnim hasłem było: „Kobiety w całej Ameryce walczą z tłustymi garnkami i patelniami”. Dziewczynka poruszona komentarzami kolegów, którzy uznali, że miejsce kobiet jest w kuchni, postanowiła napisać listy do ówczesnej pierwszej damy, Hillary Clinton, prawniczki broniącej praw kobiet Glorii Allred oraz do programu młodzieżowego. Markle otrzymała odpowiedź od wszystkich osób, które udzieliły poparcia dla jej poglądu w tej sprawie, dzięki czemu po miesiącu firma produkująca środki czystości zmieniła hasło na: „Ludzie w całej Ameryce walczą z tłustymi garnkami i patelniami”.

W 2016 roku aktorka została światowym ambasadorem World Vision Canada. Organizacja ta działa na rzecz trwałych zmian w życiu dzieci, rodzin i społeczności w celu przezwyciężenia ubóstwa. Należy również do organizacji ONZ Kobiety. Wraz z Emmą Watson zaangażowała się w kampanię „HeForShe”, która ma zachęcać ludzi do walki o równość płci. Markle angażuje się również w tematykę postrzegania kobiet mieszanych ras.

Meghan Markle kojarzona jest ze swoich działań społecznych, jako osoba, która wstawia się za ubogimi i prześladowanymi. Również nie przechodzi obojętnie wobec umniejszania kobietom z różnych przyczyn. Dumnie deklaruje się jako feministka. Spekuluje się również, że jej samotna podróż do ołtarza była manifestacją feministycznych ideałów i podkreśleniem swojej niezależności jako kobiety.

Odkąd zdecydowała się na wstąpienie do rodziny królewskiej, prasa przez cały czas prześwietla jej przeszłość, doszukując się przeróżnych potknięć. Na jeden z pierwszych ogni trafiły jej poprzednie związki, których nie było mało. Część z nich trwała zaledwie kilka tygodni, a niektóre dłużej niż jej obecny związek małżeński. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy byłych partnerów Meghan Markle, ciekawe czy któregoś z nich uda się Wam rozpoznać.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News