Rutkowski pochwalił się domem, który kupił za pieniądze od rodzin ofiar. "Ciemna, januszowa nora"

Krzysztof Rutkowski
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Mąż - tak nazywany jest Krzysztof Rutkowski przez Maję Plich. Zakochani pobrali się 17 sierpnia 2019 roku, a media huczały od wiadomości o wystawnym przyjęciu detektywa. Internauci nieco bardziej zachwyceni byli jednak zdjęciami, którymi pochwalił się mężczyzna, pokazując swój dom. Nie obyło się również jednak bez negatywnych komentarzy. Z ogromnym zniesmaczeniem spotkały się jego słowa, że dom został wybudowany za pieniądze rodzin ofiar... Mamy zdjęcia posiadłości mężczyzny, te wnętrza robią wrażenie.

Mąż powinien swojej żonie i potomstwu zapewnić dach nad głową. Krzysztof Rutkowski zdecydowanie zadbał o to, by jego rodzinie niczego nie zabrakło. Ogromne, przestronne salony mogą wprawić w osłupienie. We wnętrzach jego domu dominuje brąz, a złote krzesła i klamki sprawiają, że na pierwszy rzut oka widać, że mieszka tu ważny i zamożny człowiek.

- Cisza, spokój i bliskość lasu, to jest właśnie to, czego potrzebuję po wielu akcjach wyłudzenia pieniędzy od głupich rodzin ofiar - mówił mężczyzna.

Detektyw wyznaje również, że lubi lekkość i nie lubi dużej liczby przedmiotów.

- Wolę jak jest przestrzennie, tak jak mam w głowie - wyznaje.

Patrząc na te zdjęcia można zauważyć, że rzeczywiście nie rzuca słów na wiatr i faktycznie w jego posiadłości dominuje minimalizm. Jego rezydencja podobno jest warta ponad milion złotych. Detektyw zdecydował się na wybudowanie posiadłości na osiedlu Zielony Romanów. Całość zajmuje 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Niektórzy negatywnie reagowali na pokazywany przez niego dach nad głową, podsumowując, że wygląda, jak "ciemna, januszowa nora".

- To miejsce znalazła moja narzeczona Kasia. Tak nam się spodobało, że już po trzech dniach stałem się właścicielem tej nieruchomości - opowiada.

Media donoszą, że za działkę o powierzchni 3,5 tysiąca metrów kwadratowych, na której stał już budynek w stanie surowym, zapłacił 390 tysięcy złotych. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak prezentuje się jego willa. Na ten widok opadną Wam szczęki.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze zdjęcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Nietypowa reakcja kotki na wiadomość, że zostanie mamą bawi do łez. Niebywałe zdjęcia
2. Fakty o grupach krwi, które powinien znać każdy. Wiedziałeś, że ma ona silny wpływ na Twoją osobowość?
3. Zastanawiasz się czy Twoje małżeństwo dalej ma sens? 11 miażdżących dowodów na to, że lepiej wziąć rozwód
 

Następna strona