Powiedział żonie, że ją zdradza, bo jest za gruba. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób, mąż zapamięta nauczkę do końca życia

Autor Klaudia Bochenek - 30 Maja 2020

Mąż wyrządził swojej żonie ogromną krzywdę. Powiedział jej wprost, że jest dla niego za gruba i nie chce z nią być ze względu na potężną wagę. Nie omieszkał też wspomnieć, że ją zdradza, co było prawdziwym ciosem w jej kobiecość i pewność siebie.

Lisseeth wiązała swoją przyszłość z Jose, dlatego zdecydowali się na ślub, który zaplanowali w każdym calu. Oczywiście byli ze sobą szczęśliwi, ale do czasu. Oboje chcieli też mieć dziecko, dlatego Lisseeth po pewnym czasie zaszła w ciążę. Urodziła córkę, lecz dodatkowe kilogramy pozostały. Nie mogła sobie z nimi poradzić, co gorsza, przybywały kolejne. Mąż nie mógł już na nią patrzeć, a kiedy zaczęła wchodzić w ubrania XXL, ukochany zaczął być jeszcze gorszy. Krytykował, traktował ozięble, nie było mowy o wspólnych nocach, pocałunkach. Chociaż Lisseeth dbała o ich pożycie, zazwyczaj kończyło się na spaniu w oddzielnych sypialniach, nie radziła sobie z nastawieniem męża. Po pewnym czasie odkryła też, że Jose ją zdradza.

Kliknij "Następna strona", aby przeczytać, jak czuła się Lisseeth. Jej wspomnienia z tamtego okresu mogą przyprawić o łzy.

Zobacz także:

  1. Przed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowie
  2. Wszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowę
  3. Mama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późno
  4. Kobieta miała poparzone 64% ciała, lekarze nie dawali jej żadnych szans. Niewiarygodne, jak wygląda po 200 operacjach

Źródło: Webniusy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News