Najwyższy stopień żenady. 7 żałosnych sposobów jak zarobić na własnym ślubie

Mąż
Pixabay
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mąż, którego wybierają sobie panie, nie zawsze jest księciem z bajki. Z czasem może się okazać, że partner, którego wybrały, ma węża w kieszeni i stara się oszczędzić nawet na tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub. Niektóre pary wspólnie decydują się na podjęcie takiej decyzji, jednak ich zachowania momentami potrafią być na tyle żenujące, że z pewnością nigdy nie chcielibyście dostać zaproszenia na takie wesele.

Przyszły mąż i żona, chcąc zorganizować swoje przyjęcie weselne, często obawiają się kosztów, z jakimi się to wiąże. Niejednokrotnie przekraczają one przeznaczony na ten cel budżet, dlatego decydują się na podjęcie radykalnych kroków, które mogą znacznie ograniczyć wydatki.

Śluby i wesela już dawno przestały być skromnymi uroczystościami dla najbliższej rodziny. Coraz częściej przybierają formę wielkiego przedsięwzięcia, które wiąże się z ogromną ceną, a ta niejednokrotnie przerasta młodą parę. Nie musi to jednak oznaczać, że para młoda zupełnie nie liczy się z kosztami. Bajkowe uroczystości często idą w parze z oszczędzaniem na teoretycznie mniej istotnych kwestiach. Prowadzi to niestety do tego, że nawet jeśli wesele będzie najbardziej zjawiskowe, na jakim byli goście, to i tak zapamiętają je głównie przez kompromitujące wpadki.

Choć nie mówi się o tym głośno, nowożeńcy bywają bardzo skąpi, a czasami wręcz bezczelni. Zdarzało się nawet, że goście proszeni byli o pokrycie kosztów swojego wyżywienia. W takich momentach na nic spektakularna oprawa, ponieważ wszyscy i tak będą wspominali wyłącznie tę nietaktowną prośbę. Lista wpadek organizatorów jest jednak znacznie dłuższa.

Przedstawiamy najbardziej kompromitujące wpadki młodej pary. Niestety coraz częściej mamy z nimi do czynienia.

Kliknij "Następna Strona" żeby je poznać.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Te słowa to prawdziwe wyzwanie, można sobie połamać język! Są tak długie, że mało komu udaje się je w ogóle wypowiedzieć
2. Szybki test powie o Tobie więcej niż psycholog. Wystarczy 10 sekund, a poznasz całą prawdę o swoim charakterze
3. Zapuściły wyjątkowo długie paznokcie u stóp i chwalą się w nimi w sieci. Od ich widoku może zemdlić, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

 
 

Następna strona