Ewa była gwałcona w piwnicy. Mąż sprzedawał ją kolegom za butelkę wódki, fakty w tej sprawie przerażają

Mąż
Shutterstock
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Mąż traktował ją według córek jak psa. Kobieta była wielokrotnie gwałcona, bita i poniżana przez swojego oprawcę. Okazuje się, że nie tylko żona była jego ofiarą. Niektóre osoby z jej otoczenia już od samego początku miały przeczucie, że nie jest to odpowiedni dla niej mężczyzna, jednak ona, zaślepiona miłością, nie chciała nikogo słuchać. Piekło, jakie przeszła może zszokować wielu. 

Mąż, początkowo był dla niej mężczyzną idealnym, niemalże od razu go pokochała i oddała mu swoje serce. Przed ślubem najbliższe osoby Ewy - bo tak miała na imię kobieta, ostrzegały ją, że to może być nieodpowiedni mężczyzna. Ona jednak nie chciała ich słuchać, a już w pierwszym tygodniu po ślubie rozpętało się istne piekło, które musiała znosić przez lata.

To, jaką krzywdę wyrządził jej Mirek - mąż, wprawia w osłupienie. Z pewnością nie otrząśnie się z tego do końca życia. Wszystkie te wydarzenia będą śnić jej się po nocach. Zachowanie bliskiego dotąd mężczyzny nie mieści się nikomu w głowie. Mieszkańcy wsi, w której doszło do tych tragicznych wydarzeń, do tej pory wspominają te przykre incydenty.

Przedstawiamy wszystkie fakty dotyczące tej sprawy. Wiele z nich może Was zaskoczyć, to nie do pomyślenia.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, do czego jeszcze był w stanie posunąć się mąż.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Mama chciała tylko zabrać córkę na wycieczkę. Obie nie żyją, fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Trudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdę

Następna strona