Pokazał zdjęcia krągłej żony w bikini. Gdy zobaczyła, jak je podpisał, nie mogła powstrzymać łez

Mąż pokazał zdjęcia żony
Instagram Robbie Tripp
Wstecz

1 z 7

Dalej

Mąż pokazał zdjęcia krągłej żony

Popularny influencer, Robbie Trip, na swoim profilu w mediach społecznościowych dzieli się kadrami z podróży, które odbywa wspólnie z ukochaną. Konto mężczyzny, wypełnione fotografiami z całego świata, obserwuje ponad 150 tysięcy osób. Trudno nie zauważyć, jak ważną osobą jest dla niego żona. Na profilu pojawia się bardzo dużo zdjęć krągłej kobiety.

Niemal na połowie fotografii możemy zobaczyć niewysoką kobietę o ciemnych włosach. Do jej niewątpliwych atutów należą pełne, apetyczne kształty. Patrząc na zdjęcia, można wnioskować, że żona Robbiego jest dumna ze swojego ciała. Często pozuje w bikini i krótkich spódniczkach. Swoim wyglądem mogłaby konkurować z wieloma popularnymi modelkami.

Jej sylwetka świetnie wpisuje się w nurt "plus-size", czyli dziedzinę mody, w której dominują modelki mogące pochwalić się pełnymi biodrami, dużym biustem i nieco większym rozmiarem odzieży. Do grona takich gwiazd należą Anna Nicole Smith, Kate Upton i Crystal Renn, które zarabiają krocie, prezentując modę dla kobiet, które odbiegają od kanonu bardzo szczupłej, drobnej i efemerycznej sylwetki.

Zdjęcia opublikowane przez Robbie'go są szczególne - towarzyszą im bowiem podpisy, które wywołały łzy jego małżonki. Są naprawdę wyjątkowe, podbijają serca wielu internautów. Widać, że małżeństwo łączy niezwykła miłość i przywiązanie.

Kliknij "Następna strona", żeby dowiedzieć się, co napisał Robbie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki
  2. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy
  3. Ich 6-letni syn nagle zaczął tyć w niekontrolowany sposób. Lekarz nie miał wątpliwości, zdradził porażającą prawdę
  4. Robotnicy znaleźli w ścianie jej domu ukrytą wiadomość. Gdy ją przeczytała, zalała się łzami


Źródło: Podaj.to 

Następna strona