Mąż oszalał z rozpaczy po wielkiej tragedii. Wrzucił do internetu zdjęcia martwej żony i córki, powód jest przerażający

Mąż i żona
facebook.com
Wstecz

1 z 12

Dalej

Mąż przeżył traumatyczne chwile

Mąż i żona tworzyli szczęśliwy związek. Razem wychowywali dzieci, a kolejne było w drodze. Nikt nie spodziewał się, że niebawem sielanka zamieni się w koszmar. Mężczyzna musiał pogodzić się ze stratą ukochanej kobiety oraz swojej córeczki. Postanowił udostępnić ich zdjęcia z przygnębiającego powodu.

Mąż 29-letniej Krystil Kincaid uważał się za szczęściarza. Miał piękną żonę, zdrowe dzieci, a niedługo na świat miała przyjść ich córeczka. Tworzyli zgraną, pełną miłości rodzinę. Niestety, w jednej chwili wszystko się zmieniło, a życie Zacha Kincaida zmieniło się nie do poznania. Jego świat się zawalił, gdy okazało się, że ukochana nie żyje. 

Krystil Kincaid prowadziła samochód i rozmawiała z mężem na głośniku. Nagle mężczyzna usłyszał rozpaczliwy krzyk, a później łomot i przerażającą ciszę. Jak się później dowiedział, to był ostatni krzyk jego żony - rozpędzony pijany kierowca uderzył w jej pojazd. Obrażenia kobiety były na tyle poważne, że nie udało się jej uratować. Zmarła niedługo po przywiezieniu do szpitala. W chwili śmierci była w 36. tygodniu ciąży.

Zach totalnie się załamał - wystarczyła sekunda, by stracił dwie najważniejsze osoby. Jeszcze więcej cierpienia sprawił mu fakt, że w stanie Kalifornia, gdzie mieszka, płód nie jest uważany za człowieka. Aby uczcić pamięć nienarodzonej córeczki wymyślił inny sposób, a zdjęcia z uroczystości pogrzebowej udostępnił w internecie.

Nie zrobił tego bez przyczyny. W ten sposób chce pokazać całemu światu, jak może się skończyć brak odpowiedzialności i rozsądku. Pokazując swój ból pragnie wstrząsnąć wszystkimi tak, by nigdy nie wsiadali za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jedna nierozważna decyzja może zniszczyć życie wielu osób.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć wstrząsające zdjęcia. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rodzice zobaczyli syna po porodzie i od razu go porzucili. Niezwykle rzadka choroba sprawia, że wygląda jak zombie, zdjęcia mogą być wstrząsem
2. 9 fryzur, za którymi faceci dosłownie szaleją. Są łatwe i szybkie w wykonaniu, gwarantują oszałamiający efekt
3. Jeśli robisz takie rzeczy, nieodwracalnie niszczysz swój mózg, za kilka lat będziesz bardzo żałować. Lekarze ostrzegają, 8 i 9 są najgorsze
4. Przyszły na świat połączone głowami. Lekarze musieli podjąć najtrudniejszą decyzję, efekt operacji jest miażdżący

Następna strona