Trudno uwierzyć, ilu mężów miała Katarzyna Dowbor. Ale rekordzistką wśród polskich gwiazd jest uwielbiana aktorka

Mąż za mężem - rozwody polskich gwiazd
Tricolors East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Mąż nie zawsze jest partnerem na zawsze

Mąż nie zawsze jest partnerem na zawsze - przekonało się o tym wiele polskich gwiazd. Mimo początkowych wybuchów namiętności, często okazuje się, że osoba, z którą postanowiło się dzielić życie, nie jest tą właściwą. Niektórzy dali zwieść się porywom serca więcej niż jeden raz. Rekordzistką wśród polskich gwiazd jest uwielbiana aktorka. 

Związki osób, które pozostają na świeczniku, często są bardzo głośne i medialne. Ma to swoje wady i zalety - opinia publiczna obserwuje nie tylko rodzącą się miłość, ale także z zapartym tchem śledzi kulisy rozstań, które często wiążą się z ujawnianiem bardzo osobistych i bolesnych szczegółów z życia celebrytów.

Gdy rozwodowi weterani ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, nie zakładali zapewne czarnego scenariusza. Niestety, na ich drogach pojawiły się zarówno prozaiczne, jak i bardzo poważne problemy. Na szczęście rozstanie nie było dla nich utratą sensu życia. Wszyscy dalej poszukiwali szczęścia i miłości. Jedną z takich osób jest Katarzyna Dowbor.

Prowadząca program "Nasz nowy dom", nie miała szczęścia w miłości. Jej pierwszym partnerem był Piotr Dowbor, z którym ma syna, Macieja. Kolejne siedem lat spędziła z Januszem Atlasem od którego odeszła ze względu na jego skłonność do przemocy. Jej kolejny mąż to dziennikarz, Grzegorz Świątkiewicz, z którym rozstała się w dobrych stosunkach. Rozwody uważa za swoją osobistą klęskę.

Kliknij "Następna strona" by poznać tajemnice polskich gwiazd

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona umarła podczas porodu. Mąż powiedział jej kilka słów, 24 godziny później stało się najbardziej niebywałe
  2. Nowotwór jamy ustnej bardzo łatwo przeoczyć. Pierwsze objawy są niepozorne, zaczyna się od aft
  3. Syn zjadł bardzo popularną przekąskę, rano trafił do szpitala. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają, wiele osób nie ma pojęcia
  4. Okropne, nazywali ją potworem, jej wygląd porażał. Po latach zmieniła się nie do poznania, zdjęcia zwalają z nóg


Źródło: Fakt 

Następna strona