Przeciwieństwa się przyciągają. 17 powalających zdjęć par, które są na to żywym dowodem

Przeciwieństwa się przyciągają
Pinterest
Reklama
Wstecz

1 z 19

Dalej

Przeciwieństwa się przyciągają

Mąż musi akceptować w całości swoją żonę? Nie każdy mężczyzna jest w stanie wytrzymać z "kobietą swojego życia", znosząc jej humorki czy przyzwyczajenia. Inną kwestią jest wygląd.

Mąż i żona powinni do siebie pasować? Niekoniecznie

Łącząc się w pary, a nawet będąc już w małżeństwie, należy mieć świadomość, że druga osoba nie jest tak idealna, jakby się mogło wydawać. Mężowie narzekają na swoje żony, żony na mężów, narzeczeni "drą koty" o błahostki. Zdaniem par z dłuższym stażem najważniejsze jest dostrzeżenie w drugiej osobie zalet, bez których nie wyobrażamy sobie dalszego życia. Jednak charakter to jeszcze nie wszystko.

Mówi się, że miłość nie wybiera. Czasem strzała amora dopada niektórych w najmniej oczekiwanym momencie, co zwykle spotyka się ze sprzeciwem znajomych lub rodziny. Bywa tak, że urzeka styl życia, charakter, zachowanie, inteligencja, a wygląd schodzi na dalszy plan.

Osoby, które będzie można zobaczyć na kolejnych slajdach, musiały długo walczyć o akceptację społeczeństwa lub też nadal o nie walczą. Ich wygląd wywołuje szok - nie każdy potrafi sobie wyobrazić życie z osobą, która jest tak odmienna w sferze zewnętrznej. Powalające zdjęcia par szybko obiegły internet. Niektórzy bohaterowie zdjęć zawarli związki małżeńskie i starają się żyć chwilą oraz czerpać radość z każdego dnia, nie zważając na - często bezczelne i niegrzeczne - spojrzenia i komentarze innych.

- Ludzie w parach są podobni do siebie w niemal wszystkich mierzonych kategoriach, zwłaszcza zaś w obszarach, które są dla tworzących je osób najbardziej istotne - mówi naukowiec Angela Bahns z Wellesley College w Bostonie. Może więc chodzi o wartości, jakie obie osoby wyznają w życiu? Najważniejsze, to się dobrze ze sobą dogadywać.

Aby zobaczyć, co nie przeszkadza w związku pewnej kobiecie, kliknij "Następna strona".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  2. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  3. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby

Źródło: Newsner

Następna strona