Żona robiła porządek w warsztacie zmarłego męża. Niechcący znalazła rzecz, której nie powinno tam być

Mąż kobiety zostawił jej pamiątkę
Pixabay Free-Photos
Wstecz

1 z 7

Dalej

Mąż zmarł, zostawiając po sobie pamiątkę

Mąż, który odszedł przed dziesięcioma miesiącami, był miłością życia pewnej emerytki, Annie. Po jego śmierci nic nie było już takie, jak dotychczas. Kobieta utraciła osobę, która była dla niej najważniejsza i nie umiała pogodzić się z tą stratą. Mąż odszedł nagle, dlatego jedyną pamiątką, jaka po nim pozostała, były warsztatowe narzędzia i wspomnienia chwil spędzonych we dwoje.

Annie i jej przyszły mąż, Jacob, poznali się w 1939 roku podczas imprezy tanecznej. Oboje byli jeszcze nastolatkami. Tego wieczoru chcieli bawić się i tańczyć w towarzystwie przyjaciół. Nie spodziewali się tego, że zwykła potańcówka będzie okazją, podczas której spotkają miłość swojego życia. Młodzi ludzie pokochali się od pierwszego wejrzenia, ich miłość przypominała tę znaną z bajek i romansów.

Kiedy Jacob po raz pierwszy pocałował zakochaną dziewczynę, ich losy złączyły się na zawsze. Kolejne wieczory spędzali już wspólnie. Często wybierali się do ogrodu zoologicznego, oglądali gwiazdy i jedli romantyczne kolacje. Annie z radością przyjęła oświadczyny mężczyzny. Wkrótce zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety, niedługo później nadeszła wojna, która rozdzieliła młodych kochanków.

Mąż kobiety został powołany do wojska i wyjechał na front. Para nie mogła uwierzyć w to, że przyszło im się rozstać tak szybko. Wylali z tego powodu wiele łez. Ich jedynym marzeniem było ponowne spotkanie.

Kliknij "Następna strona", by poznać historię miłości Annie i Jacoba

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli
  2. Jak w Polsce wyglądają pogrzeby osób z COVID-19? Poznaliśmy całą prawdę
  3. Jeden ruch Agaty Dudy na wiecu zdradził wszystko. Wprawne oko od razu wychwyciło przekaz
  4. Nie żyje aktor znany z "Klanu", "Na wspólnej" i "Na dobre i na złe". Śmierć przyszła nagle, poznaliśmy prawdopodobną przyczynę

Źródło: StoryFull

Następna strona