Podczas pogrzebu męża, żona wyszeptała mu do ucha kilka słów. Po dwóch miesiącach wydarzyło się najbardziej niebywałe

mąż żona pogrzeb
Facebook
Wstecz

1 z 6

Dalej

Podczas pogrzebu męża, żona wyszeptała mu do ucha kilka słów. Po dwóch miesiącach wydarzyło się najbardziej niebywałe

Tragicznie zmarły mąż pozostawił samotną i zrozpaczoną żonę. Courtney Hill straciła miłość swojego życia. Kobieta doskonale zdała sobie sprawę z tego, by doceniać ulotne, radosne chwile, ponieważ może ich w pewnym momencie zabraknąć. Mąż Courtney, Bryan, był zawodowym żołnierzem, regularnie wyjeżdżał na misje przez kilka lat. Po pewnym czasie zakończył pracę, by wrócić do domu. Niestety zmarł tragicznie. Podczas pogrzebu żona wyszeptała mu do ucha kilka słów. Niewiarygodne, co powiedzieli jej lekarze dwa miesiące później.

Courtney Hill w bardzo bolesny sposób przekonała się jak kruche jest ludzkie życie. Teraz doskonale wie, jak ważnym jest, by doceniać wszystkie chwile z bliskimi, nawet te bardzo krótkie. Jej mąż, Bryan, pracował jako zawodowy żołnierz, po kilku latach zakończył pracę cały i zdrowy. Okrutną ironią losu stało się to, że zmarł w miejscu, w którym teoretycznie powinien być bezpieczny. Jak się okazało, nigdy nie wiemy, kiedy los zakończy nasz żywot. Szczęście Bryana po odejściu z wojska nie trwało długo. W lutym 2016 roku zmarł w wyniku wypadku samochodowego.

Bryan wiózł do przedszkola swojego synka, Reagana. Tragiczny wypadek sprawił, że obaj zmarli, a Courtney została sama z córeczką. Kobieta była załamana, w zaledwie kilka chwil straciła miłość swojego życia oraz dziecko. Bryan przez kilka lat pracował w miejscu, gdzie każdego dnia groziła mu śmierć. Jednak ironia losu sprawiła, że zmarł już po szczęśliwym powrocie do domu. Podczas pogrzebu, zrozpaczona kobieta wyszeptała swojemu ukochanemu na ucho kilka słów. Nie spodziewała się tego, co wydarzyło się później.

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się, co Courtney wyszeptała swojemu mężowi podczas pogrzebu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet nie była w stanie się sama umyć, na każde śniadanie jadła 4 pączki. Dzisiaj jej wygląd zapiera dech w piersiach
  2. Rodzice przyszli pożegnać się ze swoją umierającą córką. Wyszeptała do nich kilka słów, po których zamarli
  3. Rewolucja w domu Rozenek, zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Gwiazda TVN padła ze zmęczenia
  4. Sylwetka zdradza więcej na temat osobowości niż mogłoby się wydawać. Przyjrzyj się znajomym, a dowiesz się wszystkiego

Źródło: Podaj To, Facebook

Następna strona