Chciała opuścić bezlitosnego męża. Gdy się dowiedział, stracił nad sobą panowanie, zrobił jej nieludzkie rzeczy

Mąż
Facebook
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Chciała opuścić bezlitosnego męża. Gdy się dowiedział stracił nad sobą panowanie, zrobił jej nieludzkie rzeczy

Gdy mąż dowiedział się, że chce go opuścić, wpadł w szał. Zaatakował swoją małżonkę i skatował ją w nieludzki sposób. Zdjęcie pobitej kobiety przeraża.

Mąż Anastasii Oviannikovej z Rosji, Maxim Grabinov był osobą bardzo porywczą i agresywną. Mimo takiego charakteru kobieta żyła z nim w mieście Lebedyan na zachodzie Rosji. Przez lata wytrzymywała znęcanie się psychiczne i fizyczne. Jednak pewnego dnia stwierdziła, że ma dość.

Plany odejścia zaczęły się wtedy, kiedy podjęła pracę w urzędzie. Właśnie w ratuszu poznała mężczyznę, który miał pomóc jej się wyrwać z koszmaru, który przechodziła w domu. W końcu zdecydowała się na odejście od niego, ale nie wiedziała, w jaki sposób mąż się na niej zemści.

Gdy dowiedział się o planach jej odejścia, kompletnie już stracił panowanie nad sobą. Najpierw próbował zmusić ją do tego, aby zmieniła pracę. Gdy odmówiła, pobił ją tak dotkliwie, jak nigdy dotąd. Zastraszona kobieta zapewne nie zostałaby uratowana, gdyby nie jeden błąd, który popełnił jej mąż.

Jej mąż chciał się "pochwalić" tym, jak trzyma żonę w ryzach, dlatego nagrał jak upodlona Anastasia płacze po pobiciu. Znajomi Anastasii natrafili na nagranie, na którym ujrzeli pobitą kobietę. Jej mąż traktował nagranie jako trofeum, dowód swojej wyższości nad żoną.

Kliknij następną stronę, aby przeczytać dalszą część tej wstrząsającej historii.

Zobacz także:

  1. Wyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat, był przerażony
  2. Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce
  3. Precyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemów
  4. Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzroku

Źródło: Facebook

Następna strona