Mąż ciężarnej mamy nagle i niespodziewanie zmarł. Potem ujrzała zdjęcia, po których zalała się łzami

Mąż ciężarnej kobiety zmarł
webniusy @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Szczęście w cieniu tragedii

Mąż był dla niej największym wsparciem w każdej sytuacji. Kochali się do szaleństwa i nie widzieli poza sobą świata, dlatego najbliżsi nie mieli nawet najmniejszych wątpliwości, że są dla siebie stworzeni. Ich życie przypominało sielankę rodem z romantycznego filmu i nikt nie przewidział, że niespodziewanie zamieni się ono w prawdziwy horror. Nagła śmierć mężczyzny na zawsze odmieniła jej życie. 

Nicole Bennett i jej mąż Deonta byli szczęśliwą, zgraną parą. Niedługo po ślubie na świecie pojawił się ich pierwszy syn, a gdy skończył 4 lata, para dowiedziała się, że Nicole po raz drugi jest w ciąży. Szczęście, jakie zapanowało wówczas w ich życiu, nie znało granic, a małżeństwo było przekonane, że nic lepszego nie może ich już spotkać. 

Deonta wpadł na pomysł, by upamiętnić ten piękny okres i wykonać rodzinną sesję macierzyńską. Wszystko było już zaplanowane, a za kilka tygodni wybrany przez nich fotograf miał wykonać im pamiątkowe zdjęcia. Niestety, nim doszło do tej chwili, zaledwie 2 miesiące przed rozwiązaniem, mężczyzna zmarł. Nicole zupełnie się załamała i nie wiedziała, jak teraz sobie poradzi samotnie wychowując dwoje dzieci. 

Niedługo po śmierci ukochanego przypomniała sobie o planowanej sesji i wówczas pojawiło się w jej głowie pytanie, czy powinna ją odwołać. Długo zastanawiała się, co byłoby najlepszym rozwiązaniem, jednak wspólnie z fotografem Sidneyem Conleyem zdecydowali, że sesja nie tylko się odbędzie, ale również będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż ktokolwiek by się spodziewał. 

Zdjęcia zostały zrobione w pobliskim, niezwykle urokliwym parku, a efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania kobiety. Do fotografii pozowała wraz z synem, jednak gdy tylko spojrzała na wywołane fotografie, nie mogła powstrzymać łez. Conley, przy pomocy specjalnego programu, naniósł na zdjęcia postać Deonta, przez co wyglądało to tak, jakby tego dnia był ze swoimi bliskimi. Fotograf zrobił to jednak w taki sposób, by mężczyzna bardziej przypominał ducha, a niżeli człowieka. Mimo to, każdy kto tylko spojrzał na zdjęcie, nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć wzruszające zdjęcia Nicole. 

ZOBACZ TAKŻE: 

1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani
2. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość

Następna strona