Nie widziała swoich córek przez 40 lat. Miała już zaprzestać poszukiwań, ale wtedy jej mąż zrobił rozdzierającą serce rzecz

Mąż
YouTube / KMBC9
Wstecz

1 z 10

Dalej

Mąż zrobił dla niej coś, czego nigdy nie zapomni. Kobieta nie widziała swoich córek przez 40 lat. Miała już zaprzestać poszukiwań, jednak nie dawało jej to spokoju. Ta sytuacja spędzała jej sen z powiek, aż w końcu wydarzyło się coś, co na zawsze odmieniło jej życie. Jej ukochany zrobił rozdzierającą serca rzecz, aż trudno w to uwierzyć.

Mąż chciał, żeby jego żona w końcu była szczęśliwa. Nie dawało mu spokoju to, że od wielu lat każdego dnia zadręcza się tą sprawą. Żaden dobry rodzic nie chciałby się rozstawać ze swoim dzieckiem, dlatego to, co przeżyła ta kobieta, jest czymś niewiarygodnym i aż trudno wyobrazić sobie co mogła czuć przez te wszystkie lata.

Lani pochodzi z Tajlandii. Mając 18 lat, czyli 40 lat temu, zakochała się z wzajemnością w żołnierzu amerykańskich sił powietrznych, który stacjonował w jej państwie. Parze w końcu udało się wziąć ślub, po którym przeprowadzili się do Ohio w USA. Tam na świat przyszła ich pierwsza córka, Starla. Ze względu na pracę, mąż musiał się stale przenosić, więc w Ohio byli tylko przez pewien czas, a następnie przeprowadzili się do Oksfordu w Anglii. Wtedy też narodziła się ich druga córka, Jeannie.

Ostatecznie para wzięła rozwód, ale nie przebiegł on tak, jak sobie to wyobrażała Leni. W życiu nawet przez myśl by jej nie przeszło, że może wydarzyć się coś tak strasznego. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy tą niesamowicie wzruszającą historię. To, jaki miała finał, może wielu zszokować.

Kliknij "Następna Strona" aby poznać więcej szczegółów.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Co czeka emerytów po wyborach? 7 najważniejszych zmian w emeryturach, z których niewielu zdaje sobie sprawę
2. Ani desperackie próby wskrzeszenia 1,5 rocznej córki, ani pomoc lekarzy nie pomogły. Już zawsze będą cierpieć przez to, co zamontowali w pokoju maleństwa
3. Świat oszalał na punkcie tych kociaków. Kosztują fortunę, ale wyrastają z nich niebywałe zwierzaki
 

Następna strona