Przez niewinną zabawę męża z piękności zamieniła się w monstrum. Jej zdjęcia przerażają, zniszczył jej życie

Mąż, niewinna zabawa
facebook/Courtney's Comeback/
Wstecz

1 z 10

Dalej

Niewinna zabawa

Mąż był dla niej najważniejszym w życiu mężczyzną, z którym zawsze mogła znaleźć oparcie. Ślub i pierwsze lata małżeństwa wyglądały jak w bajce, a ona nie podejrzewała, że pewnego dnia jej los tak tragicznie się odmieni. Nim jednak do tego doszło, wiodła spokojne życie u boku najbliższych, ciesząc się z każdego dnia. To właśnie chwila "zabawy", która miała być niewinną, zamieniła wszystko w prawdziwy koszmar. 

Courtney Waldon ma 27 lat i mieszka na co dzień w stanie Georgia w USA. Kobieta jest mamą kilkuletniej dziewczynki i jeszcze do niedawna była szczęśliwą żoną, która wiodła spokojne życie u boku rodziny. Amerykanka, gdzie się nie pojawiła, zachwycała swoją nienaganną sylwetką i nieskazitelną urodą, za którą mężczyźni wciąż wodzili wzrokiem. Jej serce było jednak już zajęte i to właśnie to serce zostało pewnego dnia potwornie zranione przez tego, który je skradł. 

We wrześniu 2016 roku Courtney i jej bliscy świetnie bawili się przy ognisku, rozmawiając na błahe tematy, śmiejąc się i po prostu spędzając wspólnie czas. Zupełnie niespodziewanie, nie wiadomo dlaczego, jej mąż postanowił dolać do ognia benzyny, co doprowadziło do niewielkiego wybuchu. Nie był to jednak groźny wybuch, a przynajmniej taki w pierwszej chwili się wydawał. 

Dopiero po kilku minutach wszyscy spostrzegli, że w czasie zdarzenia, młoda kobieta stała bardzo blisko ogniska i to właśnie ona jako jedyna ucierpiała przez zachowanie ukochanego. Natychmiast przewieziono ją do szpitala, gdzie wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną, trafiła na blok operacyjny. Kobieta przeszła wiele zabiegów, które miały zniwelować rany na aż 40% jej poparzonego ciała. 

Lekarze nie byli jednak w stanie zrobić tak dużo, jak chcieli, dlatego liczne blizny i zmiany na skórze były nieuniknione. Minęło wiele czasu, nim Courtney doszła do pełni sił i opuściła szpital, jednak już nigdy nie będzie wyglądać tak, jak przed wypadkiem. Ze zjawiskowo pięknej kobiety zmieniła się w monstrum. Gdyby tego było mało, po pewnym czasie jej mąż postanowił zostawić ją i córkę, przez co ona została nie tylko bez ukochanego, ale również domu. 

Amerykanka była przekonana, że od tego momentu jej życie będzie nieustannie przypominać horror. Niespodziewanie, jej sąsiedzi wykazali się niezwykłą życzliwością i zorganizowali zbiórkę, by wybudować dla niej nowy dom. Teraz Courtney ma nie tylko dach nad głową, ale również stara się cieszyć z życia i doceniać każdy dzień, nie przejmując się swoim wyglądem. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć więcej zdjęć Courtney. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Te podłogi doprowadzają gości do szaleństwa. 13 oryginalnych wzorów, które tworzą obłędne iluzje
  2. Adoptowali maltretowanego psa, zostawili z nim noworodka tylko na chwilę. Widok, którego nie mogli przewidzieć
  3. Diabelskie oko, plamy jak przybysza z innej planety, anomalie źrenicy. 18 najdziwniejszych ludzi świata
Następna strona