Pozwoliła mężowi, by przez tydzień wybierał jej ubrania. Zdjęcia stylizacji powalają, ostatnie to totalny odlot

Mąż ubrał ją "po swojemu"
Brightside
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mąż ubrał ją "po swojemu"

Mąż przez długi czas znosił narzekania swojej ukochanej partnerki, że ta nie ma w co się ubrać. Po krótkiej kłótni otrzymał od niej wyzwanie - miał ubierać ją przez 7 dni. Wyszło mu to nadzwyczaj dobrze.

Mąż pokłócił się z żoną. Podczas sprzeczki rzuciła mu w twarz, że "skoro jest taki mądry, to niech sam jej wybiera ubrania". O dziwo, pomysł został przyjęty nadzwyczaj dobrze i mąż od razu stanął przed wypchaną do granic szafą swojej żony. Kompletnie nie rozumiał jej codziennych jęków, że nie ma się w co ubrać i nic do siebie nie pasuje. Postanowił jej to udowodnić.

Chociaż nie jest wybitnym stylistą, przejrzał wszystkie ubrania ukochanej. Złapał się za głowę, ponieważ rzeczywiście słowa "nie mam się w co ubrać" przy tak dużej ilości ładnych ciuszków brzmiały absurdalnie. W ciągu tygodnia pokazał swojej żonie takie połączenia ubrań, o których ona nigdy by nie pomyślała. Niektóre wyglądały jak wyjęte rodem z gazetek o modzie.

Caitlyn uświadomiła też sobie, że wcześniej ubierała się nudno, monotonnie i bardzo zachowawczo. Spojrzenie męża na jej wygląd zewnętrzny dało jej wiele do myślenia. Kiedy zobaczyła, w jakie kombinacje ją ubiera nie mogła sobie wybaczyć, że sama na to nie wpadła. Od tamtej pory zdecydowała, że w ciężkich chwilach będzie korzystać z porad swojego ukochanego.

- Uświadomiłam sobie coś bardzo ważnego. Nie bójmy się eksperymentować. Nie musisz szukać odpowiedniej okazji, aby ubrać sportowe buty i elegancką sukienkę. Jeśli czujesz się w tym wygodnie, nie wahaj się – po prostu to noś. Dodatkową motywacją będzie wzrok Twojego ukochanego. Poproś swojego mężczyznę, żeby wybrał Ci ubrania na cały tydzień – będziesz pozytywnie zaskoczona tym, co wybierze! - mówiła Caitlyn.

Upubliczniła oczywiście efekty eksperymentu i trzeba przyznać, że mąż Caitlyn rzeczywiście ma oko - kolory, fasony i połączenia spodobały się nie tylko jej, ale i masie internautek.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć pierwszy pomysł męża.

Zobacz także:

  1. Myślała, że znalazła pod drzwiami psa. Wkrótce odkryła z jak groźnym zwierzakiem miała do czynienia (zdjęcia)
  2. Wyhodowała najdłuższe paznokcie świata, wygląd poraża. Nagły koszmarny wypadek zmienił wszystko (zdjęcia)
  3. Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach
  4. Miesiącami dokumentował swoją przemianę z mężczyzny w kobietę. Ostatnie zdjęcie robi piorunujące wrażenie

Źródło: Webniusy

Następna strona