Zgwałcił żonę i nieprzytomną schował w garażu. Ale najgorsze zrobił jej dopiero potem, jej zdjęcia przerażają

Autor Mateusz Wysokiński - 9 Listopada 2019

Mąż mieszkający na Florydzie wydawał się wybitnym partnerem, Kobieta, która z nim mieszkała, przez pierwsze lata swojego małżeństwa mogła mówić o wielkim szczęściu. Wybranek jej serca był zamożny i wszystko wskazywało na to, że spędzi z nim resztę życia. Niestety, rzeczywistość okazała się dla niej bardzo brutalna i zamiast mówić o wizji spokojnej starości u boku ukochanego, musiała zmagać się z prawdziwym dramatem. Jej historia powinna być przestrogą dla wszystkich kobiet, które unikają pozywania do odpowiedzialności swoich mężów.

Kiedy mąż Audrey Mabrey, Christopher, wracał do domu, często robił awantury swojej żonie, jednak ta to lekceważyła, myśląc, że mężczyzna jej życia zmaga się z wielkimi problemami w pracy. Problemy zaczęły się jednak wtedy, kiedy po raz pierwszy ją uderzył. Zakochana w nim kobieta nie wezwała jednak policji, bo myślała, że był to jednorazowy wypadek. Nawet nie mogła przypuszczać, że swoją biernością dała mężczyźnie pozwolenie na o wiele większe akty przemocy.

Christopher zaczął coraz mocniej okazywać swoje agresywne zachowania. Katował kobietę, gwałcił ją i poniżał. Ta jednak cały czas upierała się w miłości do swojego męża i nie zamierzała się skarżyć nikomu na złe traktowanie. Wszystko zmieniło się pewnego wieczora.

Mąż zaczaił się na żonę, gdy ta wracała z pracy. Nagi i pijany napadł na nią nożem w kuchni i dotkliwie ranił. Potem przeniósł ciało do garażu i wpółprzytomną kobietę zgwałcił, pobił za pomocą młotka, oblał benzyną, a na koniec podpalił.

Na całe szczęście, pożar zauważyli sąsiedzi, którzy wezwali straż pożarną. Żona przez sześć tygodni przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej, a Christopher został aresztowany i już do końca życia spędzi życie za kratami. Audrey Mabrey przeszła cykl operacji plastycznych i od 8 lat pomaga ofiarom przemocy domowej, mając tak przykre doświadczenie w swoim życiorysie.

Kliknij "Następna strona", by obejrzeć zdjęcia Audrey Mabrey po skatowaniu przez męża i pożarze. Widok na kolejnych fotografiach dla wielu może być zbyt drastyczny.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani
2. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
3. Kot bardzo często ociera się o Twoje nogi? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News