20 gwiazd, które zmarły w porażających okolicznościach. Znany polski aktor został brutalnie zamordowany przez zazdrosnego męża

Zmarłe gwiazdy
.
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazdy, które odeszły w szokujących okolicznościach

Zazdrosny mąż, który zamordował znanego polskiego aktora. Słynny muzyk, który w tajemniczych okolicznościach popełnił samobójstwo czy idol nastolatek, który rozbił się swoim luksusowym samochodem. Celebryckie życie obarczone jest różnego rodzaju dramatami. Okoliczności śmierci niektórych gwiazd porażają. Fani nadal opłakują te tragedie i zastanawiają się, jak mogło do nich dojść. 

Mąż kochanki, który w napadzie dzikiej zazdrości zamordował uwielbianego, polskiego muzyka i aktora, to tylko jeden z przykładów. Para została przyłapana podczas wspólnego wyjścia do teatru. Partner kobiety nie zawahał się ani na moment i bez skrupułów zastrzelił artystę. 

W świecie muzyki nie brakowało podobnych tragedii. Niektórym wydaje się, że idole są ponad zwykłymi śmiertelnikami i ich nie dotyczą problemy zwykłych, szarych ludzi. Okazuje się jednak, że gwiazdorzy walczą z tymi samymi demonami, co reszta. Muszą to jednak robić w momencie, w którym wszyscy na nich patrzą. Dodatkowo znaczącą rolę odgrywa wszechobecna presja i stres. Część sławnych ludzi nie potrafi sobie z tym poradzić bez pomocy różnego rodzaju używek, które dewastują ich organizmy. Gdy i to nie daje ukojenia, pojawiają się myśli samobójcze. Nie każdy jest w stanie uporać się z depresją czy stanami lękowymi. 

Życie niektórych gwiazd kończy się tragicznie i niespodziewanie z innych powodów. Wszyscy znają przykłady losowych wydarzeń, które przedwcześnie zakończyły kariery znanych osobistości. Może się wydawać, że celebryci przyciągają w pewien sposób nieszczęśliwe wypadki. 

Oto lista 20 gwiazd, które odeszły z tego świata w porażających okolicznościach. O większości z nich było bardzo głośno w mediach. Wszystkie odeszły przedwcześnie. Pozostawiły po sobie wybitną twórczość i ogromny żal. W końcu trudno uciec od gdybania, co by było, gdyby nadal chodziły po tym świecie. Ile jeszcze wspaniałych dzieł mogłoby powstać? Fani muszą żyć ze świadomością, że już nigdy nie zobaczą swoich idoli na żywo. 

Kliknij "Następna strona", żeby poznać pierwszą tragiczną historię. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  2. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  3. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

Źródło: Popularne PL

Następna strona