Została żoną poczciwego rolnika. Dopiero po 10 latach dowiedziała się, że zabił dziesiątki osób

Mąż
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Mąż przez wiele lat ukrywał przed nią okrutną prawdę związaną z tym, kim naprawdę jest. Kobiecie wydawało się, że wyszła za poczciwego rolnika, jednak rzeczywistość była zupełnie inna. Nieświadomie związała się z przestępcą, który zabił dziesiątki osób. Swietłana nie mogła uwierzyć w to, że jej mąż przez 10 lat zgrywał kogoś, kim nie był. Ta niebywała historia może zszokować.

Mąż przez 10 lat skutecznie ukrywał się przed policją. W tym czasie zdążył założyć rodzinę i poukładać swoje życie. Kobieta spędziła z nim wiele lat i nie miała pojęcia, że mieszka z przestępcą pod jednym dachem. Przedstawił jej się zupełnie innym nazwiskiem, posługiwał się fałszywymi danymi, jego paszport był wydany na nazwisko, Gabtelnur Boltaczow. Wciąż okłamywał ją, opowiadając o swojej przeszłości. 

O Romie Zamolskis swego czasu było bardzo głośno. Był osobą dobrze znaną wszystkim organom ścigania. Już w wieku szesnastu lat został zatrzymany za obrabowanie jednego ze sklepów w Wilnie. Po opuszczeniu więziennych murów dopuścił się zabójstwa kilku osób. 

Był również znany z kradzieży kolekcjonerskich samochodów. Kiedy tylko ktoś próbował stanąć mu na drodze i przeszkodzić w jakiejkolwiek zbrodni, od razu odsyłał go na tamten świat. Nie było również naocznych świadków jego czynów, ponieważ każdego zabijał. Budził postrach dosłownie wszystkich. Przez wiele lat był nieuchwytny i przemieszczał się po różnych miastach. 

Pewnego dnia mężczyzna zapragnął zacząć żyć normalnie. Poznał kobietę, z którą chciał poukładać sobie życie. Nie powiedział jednak ani słowa o swojej przeszłości, a dopiero po 10 latach okrutna prawda wyszła na jaw. Przedstawiamy tę mrożącą krew w żyłach historię.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Młoda kobieta w ciąży poszła na kontrolne badanie. Wynik USG poraził lekarzy, natychmiast przeprowadzono operację
2. Przerażona mama zobaczyła, że doberman ciągnie jej małą córkę przez ogródek. Musiała natychmiast reagować, miała niewiele czasu
3. Wszyscy myśleli, że opętał ją szatan. Dopiero na intensywnej terapii odkryli, co działo się z jej mózgiem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
4. Horoskop na 2020 rok niejednego zetnie z nóg. Choroby i wielkie zmiany w miłości
 

Następna strona