Polskie gwiazdy, które bez matury zrobiły oszałamiającą karierę. Wcale się tego nie wstydzą i zarabiają krocie

Autor Weronika Wasiak - 9 Września 2020

Matura, nazywana też egzaminem dojrzałości, jest zwieńczeniem całego kilkunastoletniego okresu edukacji. Choć młode osoby nierzadko mają do niej lekceważący stosunek, rodzice i dziadkowie już od najmłodszych lat wpajają nam, że matura otwiera drzwi do wielkiej kariery, a bez niej niemożliwe jest osiągnięcie czegokolwiek. Czy rzeczywiście tak jest? W naszym rodzimym show-biznesie nie brakuje gwiazd, które wcale nie zdały tego egzaminu.

Im matura bez dwóch zdań nie była do niczego potrzebna. Podążając za własną pasją, jasno obierając cel w życiu i dążąc do niego za wszelką cenę, bez egzaminu dojrzałości, osiągnęli nieprawdopodobną karierę, a dziś ich twarze kojarzy każdy w kraju. Udowodnili, że postawienie wszystkiego na jedną kartę może się opłacić. Agnieszka Chylińska nigdy nie ukrywała, że szkoła nie była jej ulubionym miejscem i szybko zostawiła ją w tyle. Niewielu wie, że podobnie zrobiło wiele innych wielkich sław. Zajrzyj na kolejne slajdy naszej galerii i poznaj je wszystkie.

Kliknij "Następna strona" i poznaj gwiazdy bez matury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Złodziej ukradł jej torebkę, straciła wszystko, co najcenniejsze. Kiedy 25 lat później usłyszała dzwonek do drzwi, nie mogła uwierzyć
  2. Wszyscy wytykali palcami otyłą 22-latkę. W końcu powiedziała dość i schudła aż 234 kilogramy, powalająca metamorfoza
  3. Urodziła się z wielką deformacją twarzy. Ciężko uwierzyć, jak wyglądała w dniu swojego ślubu
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News