Genialny trik na zrobienie maseczki ochronnej bez szycia. W kilka minut będzie gotowa

Maseczki ochronne wykonane w domu
youtube.com Japanese Creations
Wstecz

1 z 7

Dalej

Jak samodzielnie wykonać maseczkę ochronną?

Maseczki ochronne i rękawiczki jednorazowe są dziś najbardziej pożądanymi produktami, których nieustannie brakuje. Coraz więcej firm zajmujących się na co dzień choćby produkcją ubrań decyduje się podjąć szycia maseczek i rozsyłania ich do szpitali. Tymczasem każdy obywatel może bez problemu wykonać je samodzielnie w domu, a potrzeba do tego zaledwie dwóch rzeczy. 

Jak samodzielnie wykonać maseczki ochronne? Zapewne niewielu z was spodziewało się, że może to być tak banalnie proste. W dobie epidemii koronawirusa dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych jest szczególnie ważne, a pomocne jest w tym noszenie nie tylko maseczek, ale i rękawiczek jednorazowych czy częste mycie oraz dezynfekowanie dłoni. 

ZOBACZ TAKŻE: Biedronka wprowadza do sklepów maseczki na twarz. Cena zdumiewa

O ile z resztą nie ma większego problemu, o tyle zaopatrzenie się w maseczkę ochronną nie jest wcale bułką z masłem. Brakuje ich nie tylko w aptekach, ale również w specjalnych sklepach, a wystawione na sprzedaż online sięgają horrendalnych cen. Warto zatem nie przepłacać, a zadbać o swoje zdrowie i samodzielnie wykonać taką maseczkę w domu. Zaglądając na kolejne strony, możecie dowiedzieć się, jak to zrobić. 

Kliknij "Następna strona", by poznać najprostszy sposób na samodzielne wykonanie maseczki ochronnej.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nałóż na pięty i spłucz po 20 minutach. Będą gładkie jak nigdy, koniec z uciążliwymi pęknięciami
  2. Wiadomo, jak mają wyglądać wybory korespondencyjne krok po kroku. Wielu nie mieści się w głowie
  3. Błyskawiczny sernik bez pieczenia podbija serca pań domu. Idealny na Wielkanoc, wystarczy kilka składników i 0 drożdży
Następna strona