Martyna Wojciechowska wyjawiła swoje prywatne sekrety. Można się popłakać!

Autor Weronika Szatkowska - 19 Listopada 2018

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej lubianych postaci show-biznesu. Słynna dziennikarka ukazuje różne oblicza piękna w swoim programie "Kobieta na krańcu świata". Są jednak kwestie, które niechętnie porusza. Oto sekrety popularnej podróżniczki.

Zaczynała jako prowadząca w "Big Brotherze" i modelka w TVN. Później prowadziła program "Automaniak" w TVN Turbo. Nabierała pewności siebie i w końcu zdecydowała się stworzyć autorski program podróżniczy "Kobieta na krańcu świata". Każdy epizod nagrywany jest w innym egzotycznym kraju. Wojciechowska opowiada o losach kobiet w nich żyjących i ukazuje problemy, z jakimi się zmagają. Konflikty społeczne, przemoc, seksizm, bieda czy łamanie praw człowieka to część problemów poruszanych przez podróżniczkę. Wielu ludzi uważa, że "Kobieta na krańcu świata" ma wymiar nie tylko edukacyjny, ale i kulturowy.

Martyna Wojciechowska jest przykładem niezależnej, samowystarczalnej kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Niezwykle atrakcyjna, przemierza świat i napotyka różne niebezpieczeństwa. Obala wszelkie stereotypy i osiąga ogromne sukcesy w wielu dziedzinach. Mówi, że swoją siłę zawdzięcza matce, która wpoiła jej wiele mądrości życiowych i nigdy niczego nie narzucała.

Zawsze potrafi wyjść z opresji. Spotkała się już z najmniejszą kobietą na świecie Jyoti Amage, studentką świątyni buddyjskiej Shaolin, zapaśniczką z Kolumbii, prawdziwą Gejszą z Kioto, kobietą mającą trzech mężów, czy mieszkankami Birmy słynącymi z wydłużania swojej szyi złotymi obręczami.

Charakter Wojciechowskiej ukształtowało wiele ciężkich sytuacji, z którymi poradziła sobie sama. Jest samotną matką i nigdy nie miała męża. Jej córka Marysia odziedziczyła hart ducha i urodę po mamie. Dzielą wspólną pasję: wspinaczkę.
Podczas swoich podróży Martyna spotkała wiele potrzebujących rodzin i dzieci. Zaadoptowała albinoskę z Tanzanii, ofiarę zbrodniarzy, którzy odrąbali jej rękę, wierząc, że kończyna ma magiczną moc. Dzięki niej dziewczynka może się uczyć, ma zapewnioną odpowiednią opiekę medyczną i przyszłość.

Podróżniczka nie zawsze żyła tak jak teraz. Jej życie nie było usłane różami. Ciężkie przeżycia, problemy zdrowotne, śmierć najbliższej osoby odcisnęły na niej piętno. O czym Wojciechowska nie mówi głośno? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy sekrety życia podróżniczki.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News