Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Autor Weronika Szatkowska - 7 Listopada 2018

Jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet wśród polskich celebrytek to z pewnością Martyna Wojciechowska. Niezwykle piękna, inteligentna, ale i empatyczna, zachwyca widzów swoją naturalnością. Jaki jest jej sekret? Oto tajniki urody słynnej podróżniczki.

Martyna Wojciechowska, a właściwie Marta Eliza Wojciechowska, jest polską dziennikarką, podróżniczką, pisarką i prezenterką telewizyjną. Z wykształcenia jest ekonomistką, ku zdziwieniu wszystkich. Od 2017 roku jest dyrektorem nowej stacji Travel Channel. Znamy ją głównie z programu "Big Brohter" i "Kobieta na krańcu świata". Poza podróżami pasjonuje się sportami ekstremalnymi i motoryzacją.

Ma 44 lata, choć z pewnością byśmy jej tyle nie dali. Ma piękną cerę i bez względu na warunki pogodowe, w jakich przebywa, zawsze wygląda świetnie. Wszyscy zastanawiają się, jaka jest jej recepta na piękno. W wywiadzie dla Gazeta.pl szczegółowo opowiedziała o pielęgnacji swojej skóry i swojego ciała. Możemy poznać jej dietę, styl życia, jak przygotowuje się do wypraw i zabezpiecza przed ekstremalnymi temperaturami i warunkami.

Jakiś czas temu wystąpiła w jednym odcinku serii makijażystki Red Lipstick Monster na Youtube. Pomalowała się tam w zaskakującym tempie. Pokazała się w wersji sauté, a i tak prezentowała się wspaniale. Jakich technik makijażu używa podróżniczka? Czy nakłada dużą ilość pudru? Rysuje kreski eyelinerem? Oto sekrety Martyny Wojciechowskiej na zachowanie pięknej cery i młodego wyglądu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News