Przykre informacje o córce Martyny Wojciechowskiej, mało kto wiedział. "Zostaje tylko modlitwa"

Martyna Wojciechowska ma córkę
youtube.com DDTVN
Wstecz

1 z 7

Dalej

Martyna Wojciechowska martwi się o córkę

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych w Polsce. Od wielu lat prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", który niezmiennie przyciąga przed ekrany wielu telewidzów. Podróżniczka ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia związane z himalaizmem zimowym. Aktywnie angażuje się także w liczne akcje charytatywne i społeczne.

Martyna Wojciechowska jest jedną z nielicznych kobiet, które zdobyły Koronę Ziemi.  Jest trzecią Polką, która wspięła się na wszystkie dziewięć najwyższych szczytów świata. Brała udział w Rajdzie Dakar 2002 oraz Rajdzie Transsyberia 2003. W swojej karierze zawodowej miała okazję na odwiedzenie wielu krajów. Jej reportaże odbijają się szerokim echem w mediach. Nierzadko los bohaterów wzrusza dziennikarkę do łez.

Martyna Wojciechowska niejednokrotnie pokazała, że los ludzi i zwierząt nie jest jej obojętny. Jest honorową ambasadorką WWF Polska, wspiera ochronę polskich rysi oraz angażuje się w działalność Polskiej Akcji Humanitarnej. Była zaangażowana także w budowę kliniki hematologii dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu. Popiera liczne akcje społeczne.

Prywatnie Martyna Wojciechowska jest zaręczona z Przemysławem Kossakowskim. Mężczyzna jest piątym narzeczonym podróżniczki. Owocem jej związku ze zmarłym płetwonurkiem, Jerzym Błaszczykiem, jest dwunastoletnia córka, Marysia. Dziewczynka nie jest jedynym dzieckiem dziennikarki. Przed kilkoma laty kobieta podjęła opiekę nad Kabulą z Tanzanii. Ostatnio wyszło na jaw , że jedna z córek Martyny Wojciechowskiej przechodzi trudne chwile.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o córce Martyny Wojciechowskiej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Każde dziecko w jego domu umarło. Łzy cię zaleją, kiedy dowiesz się, dlaczego
  2. Jedna z postaci potrzebuje pomocy najbardziej. Dobrze się zastanów, wybór ujawnia więcej niż się wydaje
  3. Niewiarygodne, na co zdecydowała się Biedronka. Klienci nie mogą uwierzyć
  4. Współczujemy. Wyszło na jaw, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami Ivony Pavlović

Źródło: Pomponik

Następna strona