Kim jest kobieta, która odbiła męża Kaczyńskiej? Nieznane fakty z życia b. żony Artura Boruca

Marta Kaczyńska
Youtube.com/NiezależnaTV
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Marta Kaczyńska jako trzykrotna mężatka ma spore doświadczenie w związkach. Wychowuje trójkę dzieci, które są jej całym światem. W branży prawniczej poznała swojego drugiego męża, Marcina Dubienieckiego, którego uwiodła inna kobieta. Jak się okazuje, kobietą, która zamieszała w głowie mężowi Marty Kaczyńskiej, jest była żona polskiego bramkarza polskiej reprezentacji piłki nożnej, Artura Boruca. Przedstawiamy fakty z życia nowej miłości męża Marty Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Odkąd jej rodzice zginęli w katastrofie Smoleńskiej, Marta dużo czasu poświęcała ich upamiętnieniu. Rodziny ofiar katastrofy Smoleńskiej w każdą rocznicę przypominają sobie to dramatyczne wydarzenie. Marta Kaczyńska napisała książkę o rodzicach, która miała rzucić trochę światła na ich relację.

Marta Kaczyńska wychowuje dwie córki i syna. Pierwsza córka, Ewa Smuniewska, urodziła się ze związku z Piotrem Smuniewskim. W 2007 roku urodziła się druga córka, Martyna Dubieniecka, której biologicznym ojcem jest Marcin Dubieniecki. W 2018 roku Marta Kaczyńska związała się z Piotrem Zielińskim, któremu urodziła trzecie dziecko - syna.

Marta Kaczyńska udziela się często na swoim instagramie. Ma spore grono wielbicieli, którzy z chęcią komentują różne artystyczne fotografie. W social mediach dzieli się również cząstką swojego prywatnego życia. Przeglądając je profile, możemy zobaczyć jak mieszka, co jada, gdzie wybiera się na wakacje. Dużo wolnego czasu poświęca swoim dzieciom i wiele rzeczy robi z uwagi na nie. Z dumą chwali się wspólnymi pasjami, które dzieli z córkami, czyli jazdą konną i zwierzętami. Duża część jej postów przedstawia małego pieska, którego rozpieszcza wraz z pociechami.

Marta Kaczyńska rozstawała się z mężczyznami dwukrotnie. Wystąpiła do sądu o unieważnienie związku małżeńskiego z pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Później, drugi mąż wystąpił o rozwód, a później widziano go z kochanką. Kim jest kobieta, która zabrała męża Marcie Kaczyńskiej? Przedstawiamy kulisy związku byłej żony Artura Boruca z mężem Marty Kaczyńskiej, Marcinem Dubienieckim.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu